Keystone logo
VID Specialized University

VID Specialized University

VID Specialized University

Įvadas

VID Specialized University turi daugiau nei 4500 studentų septyniuose miesteliuose keturiuose miestuose; Bergenas, Oslas, Sandnesas ir Stavangeris. VID turi senas tradicijas ir patirtį sveikatos mokslų, socialinių mokslų ir teologijos studijų srityse.

Visame tinkle turime 50 studijų programų. VID Specialized University Kolegija atsirado 2016 m. Sausio 1 d., Sujungus keturias Norvegijos institucijas: Diakonhjemmet universiteto koledžą Osle ir Sandnesą, Betanien universiteto koledžą Bergene, Haraldsplass diakonės universiteto koledžą Bergene ir MHS - misijos ir teologijos mokyklą Stavangeryje. Betanieno universiteto koledžas siūlo klinikinius tyrimus tarptautiniams mainų studentams medicinos ir chirurgijos praktikos, psichinės sveikatos ir slaugos namuose srityse. „Diakonhjemmet“ universiteto kolegija buvo įkurta 1890 m., Kaip privati ne pelno siekianti kolegija. Šiuo pagrindu akredituotą aukštąją mokyklą dabar sudaro apie 2300 studentų ir 160 fakultetų bei darbuotojų.

vid

122668_VID_pic_5.jpg

Pagrindinės kolegijos vertybės yra apibendrintos jos šūkyje: „Skirtas žmonėms“. Šios vertybės taip pat atspindi kolegijos akademinį dėmesį, kuris yra sutelktas tik į sveikatos ir socialines bei su Bažnyčia susijusias programas visais lygmenimis (bakalauro, magistro ir daktaro laipsniai) ir yra paremtas vykstančiais visų sričių tyrimais. Haraldsplass diakonės universiteto koledžas (HDUC) yra privatus, pelno nesiekiantis, krikščioniškas, akredituotas vyriausybės finansuojamas universitetinis koledžas Norvegijoje. Tai žinoma aukštu profesiniu lygiu ir studentų pasitenkinimu.

Kolegija orientuojasi į internacionalizaciją, o maždaug 50% bakalauro studijų studijų metu užsienyje būna trumpiau ar ilgiau. MHS-Misijos ir teologijos mokykla yra privatus, specializuotas universitetas, priklausantis Norvegijos misijos draugijai (NMS), įsipareigojęs siekti aukštos kokybės švietimo ir tyrimų, susijusių su pasaulinėmis Bažnyčios misijos perspektyvomis, taip pat religiniais ir kultūriniais susitikimais.

vid

Vietos

 • Oslo

  184 Vinderen, NO-0319 Oslo, NO-0319, Oslo

  • Bergen

   Ulriksdal 10, 5009, Bergen

   • Sandnes

    Vågsgaten 40, 4306, Sandnes

    • Stavanger

     Misjonsmarka 12, 4024, Stavanger

     Klausimai