Keystone logo
Villanova University Online

Villanova University Online

Villanova University Online

Įvadas

Villanova verslo mokykla yra pirmaujanti švietimo įstaiga, siūlanti bakalauro, magistrantūros ir vykdomosios švietimo programas. Įkurta 1922 m., VSB yra žinomas dėl akademinės griežtumo, kūrybiškumo ir naujovių, praktinių ir paslaugų mokymosi galimybių, tvirto etikos ir taikomojo ugdymo pagrindo, kuris rengia studentus tapti neįvykdytais lyderiais ir pasauliniais piliečiais nuolat besikeičiančioje, sudėtingoje ir greitas verslo pasaulis.rawpixel / Unsplash

two people handshaking above table with laptop

Apie Villanova universitetą

Villanova universitetas, bendrai ugdomoji Romos katalikų institucija, buvo įkurta 1842 m. Šv. Augustino ordinu Vilanovoje, Pensilvanijoje. Aukščiausiajame aukštojo mokslo institute Villanova teikia išsamų išsilavinimą, pagrįstą laisvųjų menų sritimis; bendras įsipareigojimas Augustino tiesos, vienybės ir meilės idealams; ir bendruomenė, skirta tarnauti kitiems.

Universiteto šešiose kolegijose siūloma daugybė bakalauro, magistro laipsnio ir profesinių programų: Liberalų menų ir mokslo kolegija, Villanova verslo mokykla, Inžinerijos kolegija, Slaugos kolegija, Profesinių studijų kolegija. taip pat kaip Villanova universiteto Charles Widger teisės mokykla. Iš viso studentų, viršijančių 10 000 studentų, absolventų ir teisės studentų, Villanova yra seniausias ir didžiausias Katalikų universitetas Pensilvanijos Sandraugos regione.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Villanova

    Villanova, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Programos

      Klausimai