Keystone logo
VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

Įvadas

Būti švietimo srityje reiškia būti pasirengusiam pokyčiams, mokytis - tai nuolatinis judėjimas.

Jei prie šios esminės savybės pridėsime greitį, kurį šiandien patiriame socialiniuose pokyčiuose, kalbėdami apie mokymo metodą, turime pradėti sakydami, kad viskas yra įmanoma.

Pradedame nuo akivaizdžių dalykų: kalba leidžia bendrauti. Todėl antrosios kalbos mokymosi pagrindinė ašis turi būti bendravimas. Mes mokome mokinius bendrauti ispaniškai, mūsų metodas aiškiai pabrėžia bendravimą. Be šio didaktinio tikslo, mes tikime panardinimo į ispanakalbių bendruomenę galia. Kai mokiniai yra pasinėrę į kalbą, kurią jis nori išmokti, viskas, ko jie mokosi klasėje, visą laiką taikoma skirtinguose realaus gyvenimo kontekstuose. Šis nuolatinis poveikis parodo stiprios motyvacijos poreikį ir todėl labai padidina jų galimybes mokytis.

VOS mes pasinaudojame šio pasinėrimo į kalbą ugdomąja galia: nėra akivaizdžių realybių, mes naudojame tikrovę iš visų jėgų tiek klasėje, tiek už jos ribų (tai taip pat įmanoma elektroniniame mokyme: panardinimas ispaniškai pasiekiamas per socialinį tinklą).

Šios žinios įgyjamos kas savaitę vykstančiuose seminaruose ir kultūrinėje veikloje, kuri kiekvieną dieną paverčia kultūriniu nuotykiu su ispanų kalba.

Kurdami mokymo programą ir planuodami kiekvieną ispanų kalbos pamoką, mes puikiai žinome esminį faktą, kad „mokymasis buvo paveiktas technologijų“. Tai keičia mokymo praktiką, studento vaidmenį, tai, kas yra žinios ir iš esmės tai, ką mes darome, kad žmonės išmoktų.

Vietos

 • 1906

  Marcelo Torcuato de Alvear,1459, C1060, 1906

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai