Keystone logo
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam

Sveiki atvykę į <span translate="no">Vrije Universiteit Amsterdam</span>

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų (būsimas) atvirų durų dienas ir internetinius seminarus, apsilankykite pas mus

Universiteto ypatybės

Lengvai prieinamas

Vrije Universiteit Amsterdam yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu. Iš Schipholio oro uosto nuvažiuosite vos aštuonias minutes traukiniu. Amsterdam Zuid stotis yra pėsčiomis nuo Amsterdamo VU universiteto. Taip pat yra greitas tramvajų susisiekimas su Amsterdamo centrine stotimi arba Amsterdamo Sloterdijk stotimi, o kelionė trunka tik šešiolika minučių. VU Amsterdam taip pat lengvai pasiekiamas automobiliu, nes jis yra netoli Amsterdamo orbitinio greitkelio.

Universiteto miestelis

Beveik visi mūsų studentai, darbuotojai ir programos yra miestelyje: viename pastatų komplekse Amsterdamo verslo rajone. Atitinkamai, studijų metu labai lengva susipažinti su kitomis disciplinomis.

  Reikalavimai vizoms

  VU tarptautinio biuro paslaugos

  • Viza / leidimas gyventi
   Sužinokite, ar jums reikalinga viza / leidimas gyventi ir kaip tai bus sutvarkyta.
  • Apgyvendinimas
   Informacija apie apgyvendinimą adresu VU Amsterdam .
  • Registracija savivaldybėje
   Atvykę į Nyderlandus turite užsiregistruoti savivaldybėje. Sužinokite, ką turite padaryti.
  • Įvadinė veikla
   Kai atvyksite, VU Amsterdam vyks daugybė įžanginių užsiėmimų.
  • Unibuddy
   Domina studentiškas gyvenimas VU Amsterdam ? Spustelėkite čia ir paklauskite mūsų tarptautinių studentų ambasadorių.

  Stipendijos ir finansavimas

  Stipendijos

  Turėdami savo stipendiją – VU stipendijų programą (VUFP) – siūlome itin motyvuotiems studentams, pasiekusiems puikius studijų rezultatus, unikalią galimybę siekti magistrantūros studijų su universiteto teikiama finansine parama. VUFP stipendija yra atleidimas nuo mokesčio už mokslą. Olandijos stipendijų programa (HSP) skirta studentams iš už Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų, norintiems studijuoti magistro programą Nyderlanduose. VU Amsterdam apima įvairovę kaip mūsų mokymo, tyrimų ir mūsų indėlio į visuomenę praturtinimą. Ši stipendija yra specialiai skirta puikiems studentams, kurie prisideda prie mūsų universiteto įvairovės. Kaip tarptautinis studentas, planuojantis studijuoti VU Amsterdam , galite kreiptis dėl įvairių stipendijų ir stipendijų. Išsamią informaciją apie stipendijas ir jų terminus rasite adresu WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS ARBA WWW.GRANTFINDER.NL.

  VU stipendijų programa

  VU stipendijų programa (VUFP) talentingiems būsimiems studentams suteikia unikalią galimybę siekti studijų pasirinktose magistrantūros programose VU universitete.

  Campus Life & Facilities

  Kaip VU Amsterdam studentas, turėsite daugybę patogumų. Turėsite prieigą prie daugybės bibliotekų, universiteto belaidžio tinklo ir daugybės kompiuterių bei skaityklų. Universiteto sporto centras siūlo daugiau nei 35 skirtingas sporto šakas, o Griffioen kultūros centras organizuoja įvairius meno kursus ir kitą kultūrinę veiklą. Be to, bendradarbiaudamas su vietiniu kino teatru, VU pagrindiniame pastate rodomi naujausi tarptautiniu mastu apdovanoti filmai.

  Amsterdamas yra vienas daugiakultūriškiausių miestų pasaulyje, kuriame gyvena 180 skirtingų tautybių ir kuriame plačiai kalbama angliškai. VU Amsterdam 84 tautybės dirba ir studijuoja glaudžiai kartu, kurdamos tarptautinę ir dinamišką akademinę bendruomenę. Domina kasdienis gyvenimas Amsterdame – nuo miestelio iki to, kas vyksta visame mieste? Ar norėtumėte sužinoti, kuo Olandijos švietimo sistema skiriasi nuo jūsų? Paklauskite vieno iš jų studentų ambasadorių. Jie mielai atsakys į jūsų klausimus, pasidalindami savo asmenine gyvenimo ir studijų VU Amsterdam patirtimi.

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Amsterdam

   Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105 , 1081 HV, Amsterdam

  Klausimai