Keystone logo
Varna University of Management

Varna University of Management

Varna University of Management

Įvadas

Varna University of Management ( VUM ) yra tarptautinė verslo mokykla, įsikūrusi Europoje, Bulgarijoje. Studentai iš daugiau nei 50 šalių gauna puikų išsilavinimą verslo ir rinkodaros, IT, turizmo ir viešbučių valdymo srityse, kulinarijos ir kulinarijos meno srityse.

VUM siūlo bakalauro ir magistro dvigubo laipsnio programas, mokomas tik anglų kalba, bendradarbiaujant su universitetais tokiose šalyse kaip Jungtinė Karalystė (Cardiff Met), Šveicarija (BHMS), Nyderlandai (Stendeno universitetas). Studentai studijuoja sinchronizuotą mokymo programą kaip partnerių institucijose ir turi atitikti tuos pačius aukštus egzaminų standartus. Jie baigė laipsnį tiek partnerių universitetuose, tiek VUM .

VUM palaiko puikius ryšius su įmonėmis ir ilgą laiką sėkmingai pateikia savo studentams aukščiausius darbdavius ​​JAV, Australijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje.

VUM pasaulio reitinguose

  • Pasak prestižinių "U-Multirank" laipsnių, " VUM užima 1-ąją vietą tarp 1600 aukštųjų mokyklų visame pasaulyje studentų judumui.
  • VUM " buvo suteikta " Palme of Excellence" - puiki verslo mokykla, sustiprinanti tarptautinę įtaką - "Palme of Excellence" klasifikacija Rytų Europai.
  • Universitetas yra užimtas 9-ojoje Rytų Europoje už savo MBA laipsnį Best-masters.com.
  • Universitetas yra 20 - ajame pasaulyje už savo Tarptautinį svetingumo ir turizmo vadybos (MSc) laipsnį pagal Best-masters.com.
  • Pasak Socialinių mokslų tyrimų tinklo (SSRN) , VUM fakulteto ir studentų publikacijų skaičius uždirbo universiteto reitingą 300 didžiausių pasaulio verslo mokyklų.

Vietos

  • Varna

    13A Oborishte Street , , Varna

Klausimai