Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Įvadas

Daugiau nei 100 metų akademinės kompetencijos

Valdorfo universitetas yra draugiška, privati laisvųjų menų mokykla, įsikūrusi gražiame Forest City mieste Ajovoje. Daugiau nei 100 metų Valdorfas yra kertinis akmuo tūkstančių gyvenime, nustatantis tvirtą pagrindą studentų, jų šeimų ir bendruomenės sėkmei.

Nuo pat savo įkūrimo 1903 m. Valdorfas buvo akademinių naujovių priešakyje, nubrėždamas kelią ateities kartoms. Siūlo pažymėjimo, asocijuotų, bakalauro ir magistro studijų programų litaniją, Waldorfas turi galimybę visiems, norintiems pagerinti savo gyvenimą akademiškai, asmeniškai ar profesionaliai.

Valdorfe tikime, kad tikrai gerai suplanuotas išsilavinimas apima ne tik akademines studijas, bet ir dalyvavimą menuose, kūno kultūroje ir kt. Mūsų gyvybingame miestelyje knibžda studentų iš viso pasaulio, kurie pasirinko Valdorfą, kad padėtų jiems pasiekti savo švietimo tikslus.

Mūsų dėstytojai ir darbuotojai dirba vienas su vienu su studentais, kad užtikrintų jų pasitikėjimą ir sugebėjimą išnaudoti visą savo potencialą, skatindami kiekvieną žingsnį. Nepriklausomai nuo to, ar norite mokytis tradicinėse klasėse, ar lankstumo, kad jūs įgytumėte laipsnį internetu, mes giriame jus už jūsų sprendimą pagerinti savo gyvenimą mokantis.

Sveiki atvykę į Valdorfą. Mes esame kariai!

Keturi ramsčiai

Šie keturi ramsčiai apibūdina Valdorfo universiteto patirtį: tradicijas, aistrą, bendruomeniškumą ir sėkmę. Jie yra pagrindiniai Valdorfo istorijos aspektai, atspindintys Valdorfo dabartį ir siekiantys Valdorfo ateities.

TRADICIJA

Įkurtas 1903 m., Valdorfo universiteto pagrindinės stipriosios pusės yra jo istorija ir stipri vertybių sistema. Mūsų steigėjai vertino tarnavimą bendruomenei - ir tai nepasikeitė. Mūsų ilgaamžiškumą lemia akademinis meistriškumas, tvirtos vaizduojamojo meno tradicijos ir plati lengvosios atletikos programa. Bet svarbiausia, kad šią patirtį mes suprantame kaip Dievo dovaną, kuri yra atsakinga už tarnavimą pasauliui.

AISTA

Praeitis ir dabartis, mūsų studentai daro Valdorfo universitetą tokį, koks jis yra šiandien ir koks jis bus ateityje. Studentų iš kiekvienos valstijos ir daugelio šalių miestelyje Valdorfo universitetas vertina įvairovę, kurią mūsų studentai teikia mūsų mokymosi bendruomenei, ir praturtėjimą, kurį jis teikia mums visiems. Mes raginame savo gyvenamuosius studentus siekti visų savo aistrų - popamokinių, tikėjimu grįstų, akademikams skirtų ar kitokių - aistrų, nes žinome, kad gerai pasižymintys žmonės yra puikūs. Daugelis mūsų internetinių studentų žino, kad tai tiesa, nes jie jau žongliruoja šeima, darbu ir dabar savo aistra siekdami savo švietimo tikslų.

Mūsų dėstytojai ir darbuotojai labai didžiuojasi mokydami ir aptarnaujant savo studentus. Jie neša ir diegia Valdorfo universiteto vertybes, tradicijas ir misiją. Klasėje ar už jos ribų, miestelyje ar internetu mes labai didžiuojamės galėdami padėti savo studentams siekti aistrų, pasiekti ugdymo tikslus ir palikti Valdorfą su tvirtu pagrindu pradėti savo karjerą.

BENDRIJA

Miško miesto širdyje, Ajovoje, Valdorfo universiteto miestelis yra mūsų karių tautos pagrindas. Mūsų bendruomenė, siekdama pasaulinio masto už miestelio ribų, apima vienybę ir bendrystę. Nuo pat pirmo žingsnio link miestelio ar kalbėdami su darbuotoju telefonu studentai akimirksniu susiduria su kažkuo ypatingu, tai yra Valdorfo bendruomene. Kurdami bendrus prisiminimus ir žinias, ugdome unikalų lojalumą violetinei ir auksinei spalvoms.

SĖKMĖ

Vadovaudamas mokesčiams už pokyčius nuo pat jo įkūrimo, Valdorfo universitetas visada turėjo mokomąsias naujoves. Mūsų požiūris susieja tradicinę klasės aplinką su naujausiais internetiniais kursais, suteikiant visiems mūsų studentams, nesvarbu, ar jie yra Forest City, ar ne, akademinę patirtį, atitinkančią jų poreikius. Mūsų studentai visais atžvilgiais yra kariai. Mes apibrėžiame sėkmę kaip žmogaus dvasios triumfą - savo sėkmes naudojame tarnaujant kitiems.

Vietos

  • Forest City

    South 6th Street,106, 50436, Forest City

    Klausimai