Keystone logo
Washburn University

Washburn University

Washburn University

Įvadas

Washburn universitetas Yra viešoji įstaiga, kurioje dirba daugiau kaip 7500 studentų ir 1000 fakultetų bei darbuotojų, dalyvaujančių daugiau nei 200 akademinių programų. Mūsų programos leidžia sertifikuoti, asocijuotas, bakalauro, magistro, slaugos praktikos daktaras ir juris daktaro laipsnius.

Visos mūsų programos yra siūlomos per Menų ir mokslo koledžą bei taikomųjų studijų, verslo, teisės ir slaugos mokyklas 160 akrų gyvenamoje kampelyje, esančiame Topeka, Kan širdyje.

Plataus masto laisvųjų menų ir profesinių programų praturtina ilgalaikiai interaktyvūs santykiai tarp universitetų ir Kanzaso sostinės bendruomenės.

Tai lengva įsitraukti

Be daugybės akademinių galimybių, studentai gali dalyvauti daugiau kaip 100 universitetų klubuose ir organizacijose - "The Bod Squad", kuri remia "Washburn" NCAA II skyriaus sporto programas, studentų vyriausybei ir už jos ribų. Studentai, dėstytojai ir darbuotojai taip pat gali pasimėgauti daugybe savanorių, kultūros ir pramogų galimybių universiteto miestelyje ir Topekos bendruomenėje.

"Washburn" kokybės švietimas yra prieinamas

Nuo savo įkūrimo 1865 m. Washburn suteikė visiems gyvenimo srities moksleiviams galimybę suprasti savo svajones. Šiandien mūsų palikimas už prieinamą, kokybišką švietimą visiems tęsiasi.

 • "Washburn" kiekvienais metais yra vertinamas kaip vienas iš geriausių "Midwest" kolegijų iš JAV naujienų ir pasaulio ataskaitos.
 • Kasmet studentams suteikiama daugiau kaip 70 milijonų JAV dolerių finansinės paramos.
 • Iš universitetinių išteklių išduotos stipendijos siekia 7,9 mln.
 • Kolorado valstijos, Misūrio, Nebraskos, Oklahomos ir Teksaso gyventojai moka Kansaso rezidentų mokslą.

Vizija

Washburn universitetas yra pirmaujantis Vidurio Vakarų regiono mokymo įstaiga, pripažinta bendruomenės lyderiu, teikiančia aukštesnę į studentus orientuotą, į mokymą orientuotą mokymosi patirtį, rengdama absolventus sėkmingai pasirinktai profesijai ir skatinant ekonominį gyvybingumą.

Misija

Washburn universitetas praturtina studentų gyvenimą, suteikiant jiems galimybes tobulėti ir realizuoti savo intelektinį, akademinį ir profesinį potencialą, kuris tampa produktyviais ir atsakingais piliečiais. Mes esame pasiryžę siekti kompetencijos mokymo, mokslinio darbo, kokybiškų akademinių ir profesinių programų bei aukšto lygio dėstytojų ir studentų sąveikos. Mes plečiame ir užmezgame ryšius, siekdami tobulinti edukacinę patirtį ir mūsų bendruomenę.

Vertybės

 • Vientisumas: sąžiningai, sąžiningai ir etiškai laikydamasi visų universiteto veiklos ir sprendimų priėmimo akivaizdžios kultūros.
 • Kompetencija: tarnauja mūsų mokslinei bendruomenei, teikiant nuosekliai aukštos kokybės programas, mokymą, paslaugas ir stipendijas.
 • Atskaitingumas: užtikrinant akademinį, programinį ir fiskalinį vientisumą bei vertę, apdairiai valdant Universitetui patikėtus išteklius.
 • Pagarba: apimti įvairovę ir kolegialiai elgtis su kitais kolektyviai su lojalumu, atvirumu ir profesionalumu visose sąveikos, veiklos ir sprendimų priėmimo srityse.
 • Bendradarbiavimas: siekti bendrų tikslų su kitais Universitete ir bendruomene, vertinant komandinį darbą, dalyvavimą ir idėjų bei perspektyvų įvairovę.
 • Inovacijos: skatina, svarsto ir remia idėjų plėtrą, puoselėdama individualų išradingumą ir kūrybiškumą bei kuriant aplinką, kurioje būtų augimo ir pokyčių galimybės.


Mūsų programos yra visiškai akredituotos aukštojo mokymosi komisijos.


Washburn universitetas gali pasiūlyti nuotolinio mokymosi programas keliose valstybėse per mūsų narystę SARA - nacionalinėje sutartyje dėl valstybinių autorizacijos abipusiškumo tarybos. SARA yra savanoriškas susitarimas tarp savo valstybių narių ir JAV teritorijų, nustatantis panašius nacionalinius standartus tarpvalstybiniam nuotolinio švietimo kursų ir programų pasiūlymui. Pagal dabartinį susitarimą "Washburn" leidžiama teikti programas visose valstybėse, išskyrus Kaliforniją, Floridą ir Masačusetą, kurie nėra SARA nariai.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Topeka

  1700 SW College Ave,, 66621, Topeka

  • facebook

Klausimai