Keystone logo
Welch College

Welch College

Welch College

Įvadas

Apie Welch Kolegija valdo ir eksploatuoja nacionalinės asociacijos laisvos valios baptistų ir reglamentuoja patikėtinių išrinktų šios asociacijos valdybos narys. Kolegija sutinka su išdėstytais Nemokami Will baptistų traktatą įsitikinimus ir praktiką.

Nacionalinė asociacija laisvos valios baptistų įkūrė kolegiją, kaip laisvos valios baptistų Biblijos koledžo 1942. Švietimo Nacionalinės Asociacijos valdyba pasirinko Nashville kaip idealus svetainėje naująją kolegiją centralizuotai įsikūręs tarp pagrindinių centrų denominacinio gyventojų Pietryčių, Pietvakarių ir vidurio vakaruose.

Švietimo taryba pasirinktas Gruzija gimtoji Linton C. Johnson kaip koledžo pirmasis prezidentas, pašto jis turėjo 34 metus. Dr ministerija Johnsonas ir jo žmona Rūta buvo vienaskaitos įtaką formuojant kolegijos, jos remiančios pavadinimą, ir jo teologinės raiškos XX amžiuje charakterį. Jam vadovaujant, kolegija persikėlė iš užuomazgas Biblijos mokykloje prie visapusiško, akredituotos Bible College su daugybe naujų pastatų ir studijų programas.

Kolegija įsigijo vieną pastatą Richland Avenue istorinis Richland-West End kaimynystėje, kuri vėliau tapo žinoma kaip Davidson salėje. Aštuoni studentai susirinko ten 1942, apimanti pirminę studentų organizacijos. Originali dėstytojai ir darbuotojai sunumeruoti keturi, įskaitant tokius šviesulius kaip Laura Belle Barnard, JR Davidson, ir Henry Melvin. Iš pradžių dvejų metų institucija, kolegija pridėjo trečius metus tyrime 1949 metais ir ketvirtą metus 1950 metais, ir apdovanoti savo pirmąjį bakalauro laipsnį penkių senjorų 1951.

2012 metais aukštasis pakeitė savo pavadinimą į Welch kolegijos reikšti savo plėtrą į išsamesnę Christian College. Kolegija pavadintas John L Welch ir jo žmona Mary. Welch buvo pagrindinis veikėjas suburti Rytų ir Vakarų laisvą valią baptistus nustatyti nacionalinės asociacijos laisvos valios baptistų 1935, atlikęs kaip pirmą moderatorius ir sekretorius švietimo tos asociacijos.

Be to Dr. LC Johnson Welch Kolegija buvo vadovaujama keturių prezidentų: LR Ennis (1944-1947), dr Charles A. Thigpen (1979-1990), dr C. Thomas Malone (1990-2002), ir dr J. Matthew Pinson (2002-dabar). Šiandien Kolegija studijuoja apie 315 studentų kasmet iš maždaug 22 valstybių ir kelių tarptautinių šalyse.

Su bendrabučiu gyvenimas Bendruomenė - Mes geriau kartu Tai puikus laikas turi būti ne Welch kolegijoje, kur mokslas susideda iš daugiau nei kursuose ir vadovėliuose. Nors dauguma studentų bus nepaliko šeimos už kai ateina Čia glaudi bendruomenė kolegijos leis jiems jaustis kaip namie. Dėstytojai ir darbuotojai yra draugiški ir prieinami, ir daug studentų organizacijos-įskaitant įvairių ministerijų grupių, visuomenės, vidines veiklos, dramos ir muzikos grupių ir daugiau-suteikti studentams daugiau galimybių plėtoti prasmingą santykius, kurie truks visą savo gyvenimą.

Kampusie Veikla Blokuoti Šalis Blokuoti Šalis kolegijos šeimos iškylą, kuris vyksta penktadienį antrojo visą savaitę kiekvieną rudens semestro. Iškylą yra po miesteliu klubo paradas, žaidimų ir pramogų.

skubėti naktį Skubėti naktį nutinka penktadienį trečiojo visą savaitę kiekvieną rudens semestro. Keturi vyriški klubai (APHA Chi Omega-Society, Jonas BUNYAN Visuomenė Pi "Gamma Chi Visuomenė ir William Jennings Bryan draugija), Keturi moterų klubai (Christina Rossetti Visuomenė Elizabeth Barrett Browning visuomenė, Louisa Mae Alcott Visuomenė ir Šarlotė Bronte Visuomenė) ir priemiestinių Taryba varžėsi nuo pat nariams semestro pradžioje. Naktį alsuoja vaizdo komedijų, sukurtų klubų, kurie padarydami vieną paskutinį mėginimą įtikinti naujus studentus prisijungti prie savo organizaciją. Renginys baigiasi salėje, kai nauji studentai dedami viduryje teismą ir duoti du minučių "skubėjimo" į savo pasirinktą klubą. Kiekvienas studentas yra tikimasi, kad prie vieno iš klubų, su kuriais jie bus valstybė, o jie dalyvaus Welch kolegiją. Šie klubai padėti suteikti kiekvienam asmeniui socialinės vietą, tikslą ir susiejimo su mūsų miesteliu jausmą.

Welch kino festivalis Welch kino festivalis yra kasmetinis renginys, kuris buvo pradėtas 2008 m, kaip skatinti plėtrą ir dėkingi filmuojant kaip meno forma ministerijos priemonė priemonėmis. Festivalis yra atviras įrašų iš bažnyčios jaunimo grupių, absolventai ir narių Welch College šeima. Apdovanojimai skiriami už geriausią filmą, geriausią našumą, Geriausi techniniai privalumai, ir kitų kategorijų Tuo teisėjų nuožiūra. Spauskite ant festivalio pavadinimas aukščiau dėl išsamesnės informacijos.

Jaunesnysis / Vyresnysis Banketų Kiekvienais metais jaunimo klasė organizuoja oficialų pokylį ir pramogų pagerbti vyresnysis klasę. Yra mokestis dalyvauti.

Bendrijos tarnyba kraujo diskai Du ar tris kartus kasmet mūsų fakulteto darbuotojai ir studentų kūno dalyvauti on-campus kraujo diskus. Raudonasis Kryžius siunčia mobilųjį komandą vietoje šių įvykių. Welch Kolegija turi Nashville reputaciją kaip vieną iš geriausių vienam gyventojui davimas kolegijų studentų miesteliai.

Super Bowl "rūpintis Kiekvienais metais iki Super Bowl, mūsų universitete klubai konkuruoti pamatyti, kas gali surinkti daugiausia skardinių maisto. Bendradarbiaudama su "Super Bowl rūpintis organizacijos, jie tada paaukoti Antrojo derliaus paskirstomas remtinų šeimų mūsų bendruomenei.

Projektų moliūgų Projektų Moliūgų vyksta spalio 31 dienos metams, jeigu ši diena yra sekmadienis. Kaip informavimo bendruomenei, studentas kūno šeimininkai mini karnavalas kaip festivalio alternatyva bet vaikams, kurie gali nori dalyvauti. Campus klubai veikti būdelės. Šimtai vietos bažnyčios jaunimo ir kaimynystės vaikams ir suaugusiems paprastai dalyvauti.

Dvasinis formavimas Dienos maldos Vienas unikalus bruožas Welch College yra administracija, dėstytojai, darbuotojai ir studentų kūno, kad atideda Kita veikla vieną dieną Kiekvieną semestrą melstis. Nors mes savo ruožtu mūsų širdis Dievui daugiau kaip vieną kartą per pusmetį, mes mėgautis maldos dieną, metu sutelkti dėmesį į Viešpaties palaiminimų ir prašyti, kad jo įsikišimas į mūsų gyvenimą.

See You tuo ašigalio See You tuo ašigalį (SYATP) yra metinis rinkimas krikščionių studentų, visų amžiaus grupių ne priešais savo vietos mokyklos malda, Raštų skaitymo ir himnas-dainavimo vėliavos stiebas anksti ryte prieš mokyklą prasideda metu. Šis renginys vyksta kas ketvirtas trečiadienį rugsėjo mėnesį.

studentų prabudimų Paprastai, Studentų taryba planuoti įvykius, pavyzdžiui, studentų vadovaujama atgimimo paslaugas laikotarpiai malda ir pasninku ar koncertus maldos paraginti tarpusavyje prie didesnio įsipareigojimo Dievo vedimui ir paklusnumą Jo Žodį.

lyderystės plėtrai lyderystė mokymo Rezidentų padėjėjai, Studentų tarybos nariai, studentų mentoriai ir SpirituaLife lyderiai ateiti per savaitę anksti rudens semestre už intensyvaus mokymo metu. Jie taip pat turi galimybę už hands-on taikymą šių tarnas-Leader įgūdžių, kaip jie padeda naujiems studentams per pirmakursis orientacijos, prieš savaitę kolegijoje prasideda. Brush up mokymai tada toliau ištisus metus.

Tenesis Międzyuczelniany valstybės teisės aktų leidėjas (TISL) Welch kolegija palaiko Tenesio Międzyuczelniany valstybės teisės aktų leidėjas (TISL) siunčiant delegatų iš Studentų Tarybą jų metinių diskusinius sesijų dėl teisėkūros aukšte valstybinio kapitalo. Mūsų atstovas laimėjo "Geriausias Senator" apdovanojimą 2011 m rudenį.

Dabar naršo mokymasis Uždirbti savo laipsnį iš bet kur Ar jūs negalite rimtai apsvarstyti perkelti už studijas kaip Welch College Campus studentas? Jokiu problemu! Welch Kolegija gali ateiti ten, kur esate, kaip ilgai, kaip jūs turite gerą interneto ryšį.

Tai puiki programa skirta suaugusiems, kurie atsiduria jau rūpintis šeimos, bažnyčios, darbo ar karjeros. Jie gali dirbti tampa efektyvesnes Bažnyčios ar verslo darbuotojų, nereikia nutraukti savo dabartines pareigas.

Jei turite tą patį įsipareigojimą ištikimybė, kompetencijos ir paslaugų visuose dalykuose, tada turėtume kalbėti! Mūsų programa yra akredituota, tokia pati, kaip miesteliu programos. Ištikimybė Dievo Žodžio visuose dalykuose, visuose kursuose, be visiems studentams ir visiems fakultete. Tai Welch kolegija, miesteliu ar internetu.

Vietos

  • Nashville

    3606 West End Avenue Nashville, Tennessee 37205, 37205, Nashville

    Klausimai