Keystone logo
Western Caspian University

Western Caspian University

Western Caspian University

Įvadas

Vakarų universitetas (dabar Western Caspian University), pirmoji privati aukštoji mokykla Azerbaidžane, buvo įkurta 1991 m. Vakarų Kaspijos universitetas yra Tarptautinės universitetų asociacijos prie UNESCO narys nuo 1992 m., Europos vadybos plėtros fondo – nuo 1996 m., Juodosios jūros universitetų tinklo – nuo 1999 m., taip pat Europos Kaukazo studijų asociacijos (AESC) narys. , Politikos studijų asociacija (PSA), Europos mokslo filosofijos asociacija (EPSA), JT tvaraus vystymosi sprendimų tinklas (SDSN), Tarptautinė universitetų asociacija, Tarptautinė laipiojimo ir alpinizmo federacija (UIAA), JT kalnų partnerystės programa. , Tarptautinių švietimo administratorių asociacija (AIEA) ir daugybė kitų tarptautinių organizacijų, tarybų ir asociacijų.

WCU palaiko glaudų bendradarbiavimą su daugeliu tarptautinių švietimo įstaigų. Remiantis įvairiomis nepriklausomomis apžvalgomis, WCU patenka į dešimties geriausių naujai įsteigtų universitetų šioje besivystančioje geografinėje srityje. Šios institucijos įkūrimui įtakos turėjo socialiniai-politiniai ir ekonominiai procesai, vykę Rytų Europoje ir NVS teritorijoje po SSRS žlugimo 1991 m. Universiteto tikslas – sukurti tobulą edukacinę atmosferą pasauliniu mastu pripažintiems mokymams ir paruošti studentus sistemingai siekti sėkmės ateityje karjeroje tarptautiniu lygiu. WCU nuolat dalyvauja tarptautinėse programose ir projektuose, per kuriuos plečiame savo akademinės veiklos bazę, stipriname savo reputaciją visame švietimo pasaulyje, kurdami pagrindą mūsų tvariam vystymuisi.

Tarptautiniai santykiai

Kiekvienais metais WCU kartu su vietiniais ekspertais taip pat kviečia dėstytojus iš JAV, JK, Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos ir kt. WCU suteikia studentams galimybę trumpam ir ilgam studijuoti užsienyje Europoje, JAV ir kitose šalyse. - terminas panardinimas. Universitetas suteikia studentams galimybę dalyvauti tarptautinėse studentų mainų programose, tokiose kaip Erasmus Mundus, Mevlana ir kt. WCU taip pat siūlo MBA, bendradarbiaudama su Verslo ir tarptautinių studijų universitetu (UBIS), Šveicarija.

Universitetas toliau modernizuoja savo struktūras. Nuosekliai imamasi priemonių stiprinti infrastruktūrą, pedagoginę materialinę ir techninę sudedamąsias dalis. Pridėtos pažangiausios laboratorijos įvairiose srityse, be to, atnaujintos mokymo metodikos, kad jos atitiktų aukščiausius tarptautinius standartus. Mūsų tikslas – ugdyti mūsų absolventų profesinius įgūdžius ir lyderystės savybes verslo, valdymo ir kt. srityse, pagrįstos nacionalinėmis ir daugiakultūrėmis vertybėmis bei plėtojamomis naudojant pažangiausias technologijas, tarptautinę geriausią praktiką ir aukščiausius etikos standartus.

Nekantriai laukiame jūsų apsilankę Western Caspian University!

Universiteto ypatybės

    Vietos

    • Baku

      Istiglaliyyat,31, 1001, Baku

    Klausimai