Keystone logo
© Eva Dang
Westminster Kingsway College

Westminster Kingsway College

Westminster Kingsway College

Įvadas

"Westminster Kingsway College" yra vienas iš didžiausių švietimo centrų Londone ir pasižymi mokymo centrų visoje sostinėje, kurie siūlo platų kursų spektrą, įskaitant anglų kalbos kursus , kelio į universitetus ir bakalauro kursus.

Kasmet Westminster Kingsway kolegija sveikina tarptautinius studentus iš viso pasaulio . Mūsų kosmopolitinė kolegijos bendruomenė apima daugiau kaip 60 tautybių, kalbančių 54 skirtingomis kalbomis . Mes sveikiname visų tautybių studentus, kurie apsigyveno Jungtinėje Karalystėje arba keliavo į Londoną specialiai mokytis su mumis. Galite mokytis kartu su studentais iš viso pasaulio, o jūsų patirtis su mumis bus labai praturtintas šios įvairovės. Kolegija siūlo platų kursų spektrą su galimybe pereiti į universitetą. Mes turime puikią reputaciją svetingumo industrijoje, o mūsų žinomiems absolventams - televizijos virėja Jamie Oliver.

59923_soho.jpg

Visi " Westminster Kingsway College" siūlomi kursai yra skirti padėti jums kuo geriau išnaudoti savo edukacinę patirtį. Mes siūlome įvairių kursų, skirtų tarptautiniams studentams, norintiems tobulinti profesinius įgūdžius ar įgyti akademinės kvalifikacijos.

Westminster Kingsway kolegija yra akredituota Britanijos tarybos dėstytoja anglų kalba ir yra anglų k. Narys . "Westminster Kingsway College" anglų kalbos mokymas taip pat buvo pripažintas " EL Gazette", anglų kalbos ir tarptautinio švietimo laikraščio " Excellence Center" pagrindu, remiantis neseniai atliktu britų tarybos patikrinimu.

"Westminster Kingsway College" specialybės kursai apima:

 • Tarptautinės anglų kalbos kursai
 • Tarptautinės virtuvės diplomai
 • Kūrybinių industrijų profesiniai kursai
 • Bakalauro laipsniai verslo ir kulinarijos meno

59924_ImagecopyrightWestminsterKingswayCollege13.jpg

Kodėl mokykis su mumis

Pasirinkę studijuoti "Westminster Kingsway College", jūs žengsite didelį žingsnį kuriant jaudinančią ir sėkmingą ateitį, studijuodami viename iš labiausiai jaudinančių ir energingų pasaulio miestų. Keliaudami į Londoną, Angliją, jūs galite vaikščioti tose pačiose gatvėse kaip karaliai, karalienės, princai ir princesės, kuriuos studijuojate istorijos klasėje, skaitote apie laikraščiuose ir televizijoje. Nuo Londono akies iki Londono nacionalinės galerijos ir bokšto, ar norite istorijos ar šiuolaikinio meno, čia rasite šį įdomų miestą. Galite vaikščioti aplink mūsų gražius parkus ir sodus, apsilankyti pasaulinės klasės muziejuose ir galerijose ir pasimėgauti kultūra, vaizduojamaisiais menais ir teatru. Taip pat galėsite aplankyti netoliese esančias vietas, tokias kaip Braitono pakrantė, Kento sodai, Šekspyro gimtinė Stratfordo prie Eivono ir garsioji Vindzoro pilies karališkoji rezidencija. Įsikūręs miesto centre, "Westminster Kingsway College" yra netoliese esančių pagrindinių transporto mazgų, leidžiančių keliauti į Europos kaimynes.

Kodėl Vestminsterio Kingsway kolegija

"Westminster Kingsway College" tarptautiniai studentai gali naudotis daugybe kursų draugiška ir profesine aplinka, kad suteiktų jums geriausią mokymosi patirtį.

Kolegija jums pasiūlys:

 • Pirmosios klasės dėstytojai ir dėstytojai, kurie dirbo jūsų pasirinktoje pramonės šakoje, sukūrė mokymo įgūdžius, kad padėtų jums išmokti ir kuo geriau išnaudoti pasirinktą specialistą.
 • Mokytojai ir pagalbiniai pareigūnai gali padėti tavo studijoms
 • Procesas įvairioms universitetams, įskaitant "Russell Group" universitetus
 • Puikus rezultatas studentams, kurie pasirengę studijuoti, ir ekonomiškai efektyvių kursų, kurie suteikia jums naudos už pinigus
 • Pirmosios klasės objektai ir ištekliai visuose mūsų kolegijų centruose, kuriuose yra nemokama interneto prieiga ir narystė mūsų mokymo centruose. Mokymo centrai buvo specialiai suprojektuoti kalbų, išskyrus anglų kalbą, užtikrinančias, kad visi tarptautiniai studentai galės naudotis visomis galimybėmis.
 • Puiki vieta netoli pagrindinių traukinių ir vamzdžių stočių Londone
 • Tarptautinė komanda ir studentų palaikymo komanda, teikianti pagalbą ir patarimus per savo studijas
 • Galimybė dalyvauti nacionalinėse varžybose ir renginiuose, kai studijuojate Westminster Kingsway koledže
 • Saugi ir patogi mokymosi aplinka, padedanti jums maksimaliai išnaudoti kiekvieną galimybę pasiekti savo asmeninius tikslus.

Tarptautinis biuro palaikymas

Tarptautinis pareigūnas yra pirmasis tarptautinių studentų, norinčių studijuoti Westminster Kingsway koledže, kontaktiniai punktai. Mes taip pat galime pasiūlyti platų papildomą paramą tarptautiniams studentams "Westminster Kingsway College", kad padėtume patarti kurso eigai ir finansinėms konsultacijoms. Mes taip pat padeda tarptautiniams studentams ieškoti būsto per specializuotus apgyvendinimo paslaugų teikėjus.

Viza

Westminster Kingsway kolegija yra Tier 4 rėmėjas. Mūsų gerai žinomi darbuotojai padės jums gauti Tier 4 vizų ir trumpalaikių studijų vizų paraiškų.

Vietos

 • London

  Victoria Centre, Vincent Square, SW1P 2PD, London

Klausimai