Keystone logo
Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į Wittenborg

Mes esame unikali verslo mokykla, kurios devizas yra „ Geriau sau, geriau mūsų pasauliui “.

Vitenburge mūsų misija yra: Skatinti tarptautinio verslo ir vadybos mokymo ir mokymosi kompetenciją, taip pat sukurti geriausią aplinką studentams ir personalui, kur internacionalizacija, įvairovė ir etika padėtų sėkmingai pritaikomo, tyrimais pagrįsto pasaulinio mokymosi pagrindus.

Su savo pagrindiniu miesteliu, įsikūrusiu Apeldorne, supažindiname studentus su vietos ir regiono organizacijomis, gerindami regiono ekonomiką, kultūrinį ir socialinį klimatą. Mūsų Amsterdamo vieta leidžia mums paremti tarptautinius verslininkus, atvykstančius į Nyderlandus, su pritaikyta, verslumo bakalauro programa. Įeikite į Vitenborgą ir pateksite į motyvuotą ir į rezultatus orientuotą organizaciją, veikiančią įvairialypėje ir daugiakultūrėje aplinkoje, kurioje daugiau nei 100 tautybių dirba, mokosi, kuria naujoves ir socializuojasi. Vitenburge mes tikime, kad mokymasis turėtų būti malonus procesas, leidžiantis vystyti savo tikslus ir siekius bei suteikiantis nuolatinę paramą ir reikalingą spaudimą studijoms, norint pasiekti tuos tikslus.

Vitenbergo absolventai yra pasaulio piliečiai; jie puoselėja pagarbą ir jaučia pasiekimą. Jie išsiugdė ambicijas ir didžiuojasi savo kompetencija. Jie yra didžiausi mūsų ambasadoriai!

110437_WittenborgBuildingwithLogo.png

Nepriklausomas ir tarptautinis

Bet kuriuo metu daugiau nei 100 tautybių žmonių kartu dirba ir mokosi 2 Apeldorno vietose ir Amsterdame. Anglų kalba yra vienintelė mokymo kalba visuose miesteliuose.

Daugiau nei 30 metų patirtis

Nuo 1987 m. Tūkstančiai aukštą išsilavinimą turinčių absolventų dabar siekia karjeros Nyderlanduose ir visame pasaulyje.

trigubas europiečių akredituotas

Laipsnių programas pripažino ir akreditavo Nyderlandų švietimo, kultūros ir mokslo ministerija (NVAO), taip pat FIBAA (Vokietijos, Šveicarijos ir Austrijos) ir Braitono universitetas (JK).

Glokalų ir vietos įsitraukimas

Apsilankymai įmonėse, realaus gyvenimo projektai, stažuotės ir kviestiniai pranešėjai: daug vietos ir regionų valdžios atstovų, įmonių ir organizacijų. Galvoja globaliai, bet veikia lokaliai.

tyrimų aplinka

Inicijuoti ir vykdyti mokslinių tyrimų centre regioninius, europinius ir tarptautinius projektus tokiose srityse kaip tvarumas, technologijos, socialinės inovacijos, švietimas ir sveikatos apsauga.

į klientą orientuotas požiūris

Asmeninis požiūris, į šeimą panaši aplinka ir asmeninės konsultacijos, patarimai ir palaikymas. Dauguma programų leidžia studentams pradėti ir baigti mokslus 6 kartus per metus.

.

Wittenborg

Švietimas

alt = "Wittenborg švietimo filosofija yra skatinti realaus gyvenimo požiūrį į švietimą. Mūsų diferencijuota programa, sujungianti tradicinį žinių žinias ir įgūdžių bei kompetencijų ugdymą, lemia profesinio mokymo situaciją, kurioje studentai gali atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses - remtis ankstesniu ir gerinti pastarąjį.

 • alt = "Wittenborg studentai išmoks nustatyti aplinką, kurioje jie yra, ir prisitaikyti.
 • alt = "Wittenborg studentai išmoks pasakyti, ką daro ir ką daro.

112598_logos.png

Vietos

Vietos
 • Apeldoorn

  Laan van de Mensenrechten 500

  • facebook
 • Amsterdam

  Piet Heinkade 55

  • facebook

Klausimai