Keystone logo
WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Įvadas

139929_WMG_Graduation_2019_1.jpg

Viršelio leidimas iš Profesinio mokymo tarybos

Turėdami tą pačią kokybiško švietimo viziją, WMG, Warwick universitetas ir Profesinio mokymo taryba (VTC) susivienijo siekdami suteikti vertingą pasirinkimą tiems, kurie nori įgyti vertybių, žinių ir įgūdžių, kad pagerintų savo įsidarbinimo galimybes.

VTC įkūrus WMG profesinio tobulėjimo mokyklą, studentai gali gauti aukštos kokybės išsilavinimą Honkonge iš pasaulinio lygio universiteto.

Apie Warwick universitetą

„Warwick“ yra vienas iš pirmaujančių Jungtinės Karalystės universitetų, turintis reputaciją dėl puikių mokslinių tyrimų ir mokymo, inovacijų ir ryšių su verslu bei pramone.

Mes stengiamės vadovauti, o ne sekti ir esame žinomi dėl savo verslumo ir pasaulinės perspektyvos. Mes esame gerbiami už ribų peržengimo tyrimus, kaip ir dėl mokymo bei verslo bendradarbiavimo.

Mūsų vizija yra būti tikrai pasaulinio lygio universitetu, turinčiu dinamišką, iniciatyvų požiūrį į globalių iššūkių sprendimą, kuris leidžia studentams susikurti savo vietą pasaulyje ir apibrėžia rytojaus universitetą.

(Varviko universitetas: href = "www2.warwick.ac.uk ).

Pasaulio universitetų reitinge užėmė 61 vietą

  • 61 vieta - QS pasaulio universitetų reitingas, 2022 m

JK universiteto nacionalinės lygos lentelėse užėmė 10 geriausių vietų

Apie profesinio rengimo tarybą

Įkurta 1982 m., Profesinio mokymo taryba (VTC) yra didžiausia profesinio ir profesinio mokymo teikėja Honkonge. VTC misija - suteikti vertingą pasirinkimą mokyklą paliekantiems ir dirbantiems žmonėms įgyti vertybių, žinių ir įgūdžių mokymuisi visą gyvenimą ir didinti įsidarbinimo galimybes, taip pat teikti paramą pramonės šakoms jų darbo jėgos plėtrai.

Apie WMG

Mes teikiame unikalų pasaulinio lygio švietimo derinį su tikru verslo ir pramonės taikymu.

Mes esame daugiadisciplininis, tyrimų vadovaujamas skyrius, žinomas dėl bendradarbiavimo MTTP su pasaulinėmis įmonėmis ir su pramone susijusio išsilavinimo.

Mūsų požiūris į švietimą yra suteikti įmonei tikrą vertę per jos žmones. Turime praktinių žinių apie tai, kaip organizacijose galima valdyti naujoves ir kaip žmonės gali naudoti efektyvius vadovavimo įgūdžius, kad paskatintų pokyčius ir tobulėjimą.

Mes užmezgėme tvirtus ryšius su pirmaujančiomis inžinerijos, gamybos, technologijos ir paslaugų vadovaujamomis įmonėmis bei pagrindinėmis pramonės įstaigomis. Kaip vienas iš didžiausių Warwick universiteto akademinių padalinių, mūsų gebėjimas teikti aukštos kokybės, pramoniniu požiūriu svarbų išsilavinimą akivaizdus pramonės akreditacijoje, suteiktoje daugeliui mūsų programų.

Reitingai

Pasaulio universitetų reitinge užėmė 61 vietą

  • 61 vieta - QS pasaulio universitetų reitingas, 2022 m

JK universiteto nacionalinės lygos lentelėse užėmė 10 geriausių vietų

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

Vietos
  • Hong Kong

    30 Shing Tai Road Chai Wan, , Hong Kong

    Klausimai