Keystone logo
Wright State University

Wright State University

Wright State University

Įvadas

Wright State University yra nacionalinis valstybinis universitetas Deitone, Ohajo valstijoje, kuriame mokosi daugiau nei 11 000 studentų. Universitetą, siūlantį 315 laipsnių programas, sudaro penki kolegijos, dvi mokyklos ir filialo miestelis Celinoje, Ohajo valstijoje. Wright State University , pavadintas brolių Wrightų vardu, siūlo išskirtinį, prieinamą išsilavinimą.

Wright State University , esantis 8 mylių į šiaurės rytus nuo Deitono centro, Ohajo valstijoje, kasmet aptarnauja daugiau nei 11 000 studentų ir siūlo 315 bakalauro, magistrantūros, doktorantūros ir profesinių studijų programų penkiose kolegijose ir dviejose mokyklose. Universitetas taip pat valdo filialą Wright State University – Lake Campus, Grand Lake St. Marys pakrantėje Celinoje, Ohajo valstijoje. Wright State University buvo pavadintas pagerbti aviacijos pradininkus Orvilą ir Wilburą Wrightus, kurie savo Deitono dviračių parduotuvėje išrado pirmąjį pasaulyje sėkmingą lėktuvą. Tiesą sakant, broliai Wrightai didžiąją dalį savo ankstyvųjų bandomųjų skrydžių atliko Huffman Prairie, vos kelios minutės kelio automobiliu nuo mūsų Deitono universiteto.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Dayton

    Colonel Glenn Highway,3640, 45435, Dayton

Klausimai