Keystone logo
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Įvadas

Vroclavo gamtos mokslų universitetas koncentruoja savo plataus masto veiklą švietimo ir mokslinių tyrimų, apimantis žemės ūkio ir susijusių mokslų. Iš WUELS ir jos misiją aprašymą tiesiogiai dalyvauja transformacijos programų, susijusių su kaimo plėtros ir maisto kokybės ir valdymo, visiškai laikantis mokamas socialinės paramos ir sąveika. Įgytos žinios ir mokslinių tyrimų projektų realizuotas tuo WUELS numatyti būsimos plėtros, dėl visų ekologiškai tvaraus vystymosi, kuris yra draugiškas žmonėms ir gyvūnų gerovės aspektus.

Universitetas garantuoja intelektinės nuotykius, prisitaiko prie darbo rinkos poreikių, ir suteikia studentams galimybę studijuoti ir intern užsienyje, taip pat elgesio pažangius mokslinius tyrimus pagal geriausių mokslininkų priežiūra. Kaip vienas iš labiausiai prestižinių koledžų Lenkijoje, jos absolventai yra labai geidžiamiausių darbdavių. Tiesą sakant, vadovai ir specialistai didelių Lenkijos įmonių dažnai absolventai patys.

Universiteto didelė rinkos vertė švietimo uždirbo jai tarp Newsweek viršų 20 universitetų vietą Lenkijoje, reitingai jį virš tokių žinomų kolegijose, kaip Varšuvoje, Vroclave, Poznanėje ir Jogailos universitete.

Mintis, kad "Geras universiteto negali funkcionuoti be vertingų mokslininkų" paskatino Lengviausias sudaryti Universiteto trečiąją vietą už Varšuvos SGGW ir Poznanės universiteto gamtos mokslų.

Universitetas gavo taip pat dėl: didžiųjų standartus švietimo, fakulteto darbuotojų pasiekimus, iš tyrimų, biblioteka ir kompiuterinių sistemų kokybę, ir žinių patikrinimas.

Iš Vroclavo gamtos mokslų universitetas paveldas yra giliai įsišaknijusi dviejų instutitions įkurta Lvovo tradicijų: žemės ūkio fakulteto ir miškų Lvovo politechnikos in Dublany ir veterinarijos medicinos mokyklos, įkurta 1881 m. Pokario skyrius iš Vroclavo gamtos mokslų universitetas istorijos buvo atidaryta 1945 metų rudenį, kai Žemės ūkio fakultetas ir Veterinarijos fakultetas buvo įkurtas tuo kombinuoto universiteto ir politechnikos, tik aukštoji švietimo Vroclave tuo metu. 1951 šie du fakultetai buvo įtraukta į naujai atidarytą aukštojo žemės ūkio mokykla pavadinta Žemės ūkio Vroclavo universiteto 1972 ir Vroclavo gamtos mokslų universitetas 2006 m.

Šiuo metu Vroclavo gamtos mokslų universitetas (WUELS) gerai pripažintą mokslo ir švietimo centras, yra vienintelis žemės ūkio universitetas pietvakarių regione Lenkijoje. WUELS dirba apie 1500 žmonių, (160 pilni ir docentai). Išsami ir neakivaizdinių studijų studentų (11000) siūlomi platų studijų kursuose žemės ūkyje ir susijusiose srityse.

1990 AUW prisijungė Tempus programa, bendradarbiaujant su kitomis Lenkijos ir ES universitetuose. Per 1999 ir 2000 metus AUW tapo institucija partnerė 3 tinklus patenka į CEEPUS programą.

atliekami tuo Auw mokslinių tyrimų projektai yra finansiškai rėmė lenkų komiteto Mokslo tyrimų (KBN), pramonės, vietos valdžios ir tarptautinių fondų. Gauti šių projektų rezultatai skelbiami moksliniuose žurnaluose Lenkijoje ir užsienyje. Kasmet tarptautinių konferencijų skaičių vyksta tuo WUELS. Daugelis mokslininkų yra prisijungę prestižinių tarptautinių organizacijų.

Į WUELS possesse daugiau nei 100 galimybių, tarp modernaus sporto centro. WUELS suteikia apgyvendinimą studentų Namai 1800 mokinių (90 proc ne Wrocław gyventojų).

Kasmet apie 100 mokslinių tyrimų projektai finansuojami iš dotacijų ir ca. 100 pavedė projektai būtų vykdomi. Rezultatai skelbiami net 2000 leidinių, iš jų penktadalis tarptautiniuose žurnaluose. WUELS yra tarptautinių kongresų ir mokslinėse konferencijose organizatorius.

The Vroclavo gamtos mokslų universitetas pasirašė dvišalius susitarimus su 52 universitetų iš įvairių pasaulio dalių. WUELS dalyvauja Socrates / Erasmus, CEEPUS, Leonardo da Vinci, išlaidų ir 5 ir 6 ES bendrąsias programas.

Vietos

Vietos
  • Wrocław

    ul. C. K. Norwida 25 , 50-375, Wrocław

    Programos

    Klausimai