Keystone logo
WSB University in Gdansk

WSB University in Gdansk

WSB University in Gdansk

Įvadas

WSB University in Gdansk rūpinasi savo mokiniais. Tinkama infrastruktūra teigiamai veikia studijų patogumą. Paruošėme Jums modernias mokymosi laboratorijas su aukščiausios klasės įranga ir programine įranga bei erdve mokymuisi ir poilsiui. Be to, pastatai pritaikyti neįgaliesiems. Studijuoti tokioje vietoje yra grynas malonumas.

Praktiškumas yra mūsų prioritetas

WSB University in Gdansk yra mokykla, kurioje daugiausia vyksta praktiniai užsiėmimai. Tai vienas iš mūsų išskirtinių bruožų. Vieninteliai regione užsiėmimus vedame dviguba sistema, o tai reiškia, kad ištęstinėse studijose apie 50% tam tikros specialybės dalykų yra susiję su užsiėmimais, vykdomais mūsų verslo partnerio patalpose. Dėl to mūsų studentai įgyja praktinių žinių ir įgūdžių, kuriuos galės panaudoti savo profesinėje karjeroje ateityje. Užsiėmimus veda mokytojai praktikai, kur teorija susiduria su realaus gyvenimo atvejais. Studentai taip pat gali gauti atsakymus į įdomius klausimus, susijusius su praktiniais jų studijuojamos profesijos aspektais.

WSB taip pat padeda pradėti profesinę karjerą. Kasmet Karjeros biuras siūlo per 1000 profesinės praktikos, praktikos ir darbo pasiūlymų įvairiose veiklos srityse. Būtent todėl studentai gali praktiškai panaudoti studijų metu įgytas žinias ir užsidirbti papildomų pajamų.

Tarptautinių ryšių skyrius

WSB University in Gdansk Tarptautinių ryšių skyrius labai aktyviai ne tik kasdien pritraukia užsienio studentų, bet ir padeda jiems adaptacijos procese mokykloje. Departamentas organizuoja kalbų kursus užsieniečiams, adaptacijos dienas, kultūrines dirbtuves, padeda susirasti būstą.

Kadangi katedroje dirba įvairių piliečių, įskaitant nepaliečių, ukrainiečių, lenkų, galime suprasti savo užsienio studentus ir pasiūlyti jiems reikalingas paslaugas.

Studijuokite pigiau ir kreipkitės į mūsų UE bendro finansavimo studiją!

Vietos

  • Gdańsk

    aleja Grunwaldzka 238a,, 80-266, Gdańsk

Klausimai