Keystone logo
Xavier University School of Medicine

Xavier University School of Medicine

Xavier University School of Medicine

Įvadas

Xavier University School of Medicine (XUSOM) buvo įkurta 2005 metais ir yra apibūdinę Arubos vyriausybės su leidimu Švietimo Aruba ministerija. Įsikūręs Oranjestad, Arubos kapitalo, Karibuose medicinos mokyklos studentai bus supažindinti su saugaus ir patikimo atmosferą sutelkti dėmesį į savo studijas. Kaip didžiausias miestas Aruba, Oranjestadas lengvai galima pasiekti tiesioginius skrydžius visame pasaulyje.

Mūsų JAV įsikūrusi kursai yra dėstomi žymūs gydytojai iš JAV, kurie yra įsipareigoję mokymo. Karibų jūros baseino medicinos mokyklos studentas fakulteto santykiu 25 su 1, kuris suteikia studentams individualizuota mokymosi aplinkoje. Visi laboratorijos ir kabinetai turi šiuolaikinius įrangos, įskaitant LCD projektoriai, diagramas ir anatomijos muziejų. Plastikinių lavonais naudojami mokymo ir skrodimo. Anatominiai dissections atliekami tuo dr Horacio E. Oduber ligoninė, vietinė ligoninė Aruba.

Daugelis prekybos centrai, vyriausybinės įstaigos ir greito maisto restoranai yra įsikūrę pėsčiomis Karibų medicinos mokykloje. Arti centrinės autobusų stoties leidžia studento lengvą susisiekimą su visais saloje.

Pati Campus yra naujai renovuotas, moderni įranga, kurią sudaro daugiau nei 125.000 kvadratinių pėdų. Visas įrenginys turi centrinis oro kondicionierius ir įrengta belaidžio ryšio technologija visoje. Studentai garantuoja saugų priėjimą prie miesteliu visą laiką, kaip XUSOM turi nakties ir savaitgalio saugumo pareigūnus vietoje. Campus apima gyvą daugiakultūrę aplinką, kurioje visi mokiniai jaučiasi pripažinti ir jaukus.

Vietos

  • Oranjestad

    Xavier University School of Medicine, Aruba Santa Helenastraat #23 , , Oranjestad

    Klausimai