Keystone logo
XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

Įvadas

Mūsų universitete siūlome 4 skirtingas bakalauro programas (skaitmeninis verslas, skaitmeninė rinkodara ir socialinė žiniasklaida, kodavimas ir programinės įrangos inžinerija, duomenų mokslas), kurios pilnai dėstomos anglų kalba. Per savo karjeros komandą, pramonės tinklų kūrimo renginius, „TedEx“ pokalbius, pramonės partnerystes ir karjeros dienų renginius mūsų tikslas yra ugdyti talentus, kurie galėtų būti įsisavinami skaitmeninimo ir technologijų pramonėje, atliekant stažuotes, dirbant visą darbo dieną ir verslumą. Siūlome finansavimo galimybes vokiečiams ir europiečiams su mūsų finansavimo partneriu „Chancen EG“.

Naujam laikui reikia naujo universiteto

Jei skaitmenizacija ir inovatyvios technologijos keičia mūsų visuomenę, jei darbo ateitis priklauso nuo naujų skaitmeninių įgūdžių ir ištisuose ekonomikos sektoriuose vyksta perversmai – ar mūsų švietimo sistema taip pat neturėtų keistis ir pateikti atsakymus?

Mes taip manome

Netoli Berlyno esantis XU eksponentinis universitetas yra pirmasis Vokietijoje universitetas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama skaitmeninimui ir technologijoms. „Studio Five“ „Studio Babelsberg“ patalpose Potsdame sukūrėme vietą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama būsimų skaitmeninių pokyčių herojų* mokymui, reklamai ir tinklų kūrimui. Mūsų universitetas Potsdame yra puiki vieta jums!

XU eksponentinis Potsdamo universitetas

Studijuokite ten, kur revoliucinės idėjos tampa naujovėmis.

Kiekviena naujovė yra pagrįsta novatoriška idėja. Tačiau idėja tikrai gera tik tada, kai ji įgyvendinama. Būtent tai ir yra mūsų šalia Berlyno esantis universitetas: naujų idėjų kūrimas rytojaus naujovėms. Idėjos, kurias norime įgyvendinti kartu su jumis.

Mokymasis per sąveiką

Priekinis mokymas nebenaudojamas: mes pasikliaujame interaktyvia patirtimi ir lanksčiomis mokymosi aplinkomis mažose grupėse – net ir už paskaitų salės. Studijos XU Potsdame reiškia praktinį projektinį darbą, eksperimentavimą ir prototipų kūrimą.

Kurti santykius

Mūsų pasaulinis ekspertų tinklas padės jums pasiekti sėkmę: netoli Berlyno esančiame universitete jus mokys žymiausi praktikai* iš verslo ir pradedančiųjų įmonių, taip pat geriausi technologijų, verslo ir mokslinių tyrimų protai.

Perspektyvų kūrimas

Žinios yra galia: XU Potsdame įgysite praktinės patirties ir gausite prieigą prie dabartinių rinkos žinių iš ekspertų – iš pirmų rankų. Taigi jūs gaunate viską, ko reikia jūsų skaitmeninei ateičiai ir savo revoliucines idėjas paversti realybe.

Esame oficialiai pripažinti

XU Exponential University of Applied Sciences buvo oficialiai pripažintas Brandenburgo valstijos mokslo, tyrimų ir kultūros ministerijos 2018 m. Akreditaciją atliko Centrinė vertinimo ir akreditavimo agentūra (ZEvA), kuri patvirtino tvarios plėtros plėtrą. ir inovatyvias studijų programas universitetui kaip akreditavimo proceso dalį.

Kaip galite gauti naudos iš mūsų naujoviškų skaitmeninių mokymo pasiūlymų

Nesvarbu, ar tai būtų komunikacija, gamyba, prekyba, ar darbo pasaulis: skaitmeninė transformacija pasiekė beveik visur. Tik universitetai ir kolegijos šią raidą seka tik nedrąsiai. Vis dar mažai žinoma apie skaitmeninius pokyčius, mokymosi visą gyvenimą poreikį ir skaitmeninį raštingumą. Šio nenoro keistis ir techninių išteklių trūkumo pasekmė – nebeatnaujintas mokymo pasiūlymas.

Mes darome dalykus kitaip.

Kaip skaitmeninimo universitetas, mes laikome savo uždaviniu vėl ir vėl išrasti save iš naujo. Siūlome ne tik fiksuoto laipsnio pameistrystę – taip pat geriausiai paruošiame įvairiems technologijų, verslo ir mokslinių tyrimų iššūkiams. Netoli Berlyno esančiame XU Eksponentiniame universitete gausite prieigą prie pasaulinių žinių ir galimybę tęsti savo išsilavinimą – interaktyviai ir praktiškai.

Vietos

  • Potsdam

    August-Bebel-Straße,26-53, 14482, Potsdam

  • Berlin

    Berlin, Vokietija

    Klausimai