Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Yeshiva University

Yeshiva University

Yeshiva University

Įvadas

Misija ir istorija

Wurzweiler socialinio darbo mokykloje mūsų misija atsispindi mūsų istorijoje. Yeshiva University duris atvėrėme 1957 m., kaip vienintelę Amerikoje baigusią socialinio darbo mokyklą, kurią globojo žydai universiteto aplinkoje.

Per visą savo istoriją ir su visapusiška universiteto parama pasiekėme vis platesnę apygardą. Nors pradėjome veikti kaip socialinio darbo mokykla, skirta grupiniams darbuotojams, atspindinti žydų bendruomeninių agentūrų poreikį gerai parengtiems šiai disciplinai personalo, tačiau greitai pradėjome pasiūlyti visą bylų darbo seką.

1974 m., gavę Niujorko žydų filantropijos federacijos demonstracinę dotaciją, pradėjome bendruomenės socialinio darbo seką. Tai tapo neatsiejama įprastų Wurzweiler pasiūlymų dalimi – administravimo ir tyrimų kursai buvo specialiai sukurti mūsų studentams.

1984 m. mokymo programa buvo pertvarkyta, kad atitiktų kylančius šios srities poreikius ir kad mūsų studentai galėtų geriau susipažinti su kompiuteriais socialinių paslaugų agentūrose, o papildomi pakeitimai atspindėjo besikeičiančius akreditavimo standartus.

Socialinės rūpybos doktorantūros studijas pradėjome 1966 m., suteikdami DSW, socialinės rūpybos daktaro laipsnį. 2000 m. balandžio mėn., po intensyvių savarankiškų studijų ir išorės peržiūros, Niujorko valstijos švietimo departamentas patvirtino laipsnio paskyrimo pakeitimą į PhD, filosofijos daktaras socialinės gerovės srityje.

2007 m. atšventėme savo aukso jubiliejų su svarbia akademine konferencija Niujorke, o Socialinio darbo švietimo tarybos akreditavimo komisija neseniai patvirtino mūsų akreditaciją iki 2025 m. birželio mėn.

Žvilgsniu

  • Mažos individualizuotos klasės, kuriose pateikiamos teorijos pritaikymo praktikoje koncepcijos.
  • Dėstytojai, kurie yra savo srities ekspertai, ir akademinis personalas, siūlantis rekomendacijas.
  • Formato lankstumas nuo etato iki ne visą darbo dieną ir patogus pamokų laikas visą savaitę ir sekmadieniais.

Paverskite savo aistrą karjera

Mūsų dėstytojai ir akademinis personalas yra įsipareigoję skatinti įtraukią mokymosi, įsitraukimo ir tinklų kūrimo bendruomenę. Mūsų programų absolventai siekia karjeros mokyklose, ne pelno organizacijose, ligoninėse, bendruomeninėse organizacijose, privačiose įmonėse ir dar daugiau.

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • New York

    West 185th Street,500, 10033, New York

    Klausimai