Keystone logo

29 MA Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Administravimo studijos
  • Žmogiškieji Ištekliai
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (29)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai

Kas yra žmogiškųjų išteklių MA? Žmogiškųjų išteklių sritis - tai protingo personalo pasirinkimas. Tai auganti ir įtakinga tarptautinio verslo pasaulio sritis. Magistro laipsnis HR yra populiarus variantas daugeliui studentų, kurie planuoja atlikti pažangiausius darbus su pasaulinėmis ar vietos organizacijomis.

&nbsp

Profesionalai, kurie nori kurti savo mokymo, valdymo, organizacinius ir biudžeto įgūdžius, gali įgyti žmogiškųjų išteklių magistro laipsnį. Šią studijų sritį galite siekti per nuotolinį mokymą, intensyvius kursus vietoje arba vakarines klases, skirtas aktyviems aktyviems žmonėms. Pagreitintos 1 metų programos puikiai tinka greitai mokytis. Kursinis darbas gali apimti gilųjį mokymą duomenų tvarkymo ir išmokų paketų struktūrizavimo srityje bei išmanias darbuotojų kompensavimo strategijas.

&nbsp

Žmogiškųjų išteklių magistro laipsnis yra vertingas papildymas bet kokiam gyvenimo aprašymui ar CV. Su šiuo laipsniu jūs galite padidinti savo pajamų potencialą, didinti darbo saugumą ir suteikti sau papildomų galimybių būsimam karjeros mobilumui. Verslo įgūdžiai ir žmonių įgūdžiai, kuriuos jūs įgysite programoje, gali būti perkelti beveik į bet kurią verslo ar švietimo pasaulio sritį.

&nbsp

Žmogiškųjų išteklių magistrantūros kaina labai skiriasi nuo vienos šalies iki kito, taip pat tarp programų ir mokyklų. Nuotolinio mokymosi programos dažnai gali būti protingas pasirinkimas, nes sumažėja nuotolinio mokymo pridėtinės išlaidos. Intensyvios programos gali suteikti jums ekonomiškai efektyvų mokymą žmogiškųjų išteklių srityje per vienus metus ar dar mažiau.

&nbsp

Kai turėsite žmogiškųjų išteklių magistro laipsnį, galite pereiti prie įvairių karjeros. Kai kurie iš populiariausių pasirinkimų yra įdarbinimas, įmonių mokymas, išmokų analizė, sveikatos priežiūros valdymas, personalo, žmogiškųjų išteklių valdymas ir profesionalus vertinimas darbo vietoje. Šis universalus laipsnio sertifikavimas gali būti pagrindas statuso padidėjimui ir didesniam atlyginimui. Daugelis absolventų dvigubai gauna pajamų per keletą metų, gaunančių MA.

&nbsp

Ar esate suinteresuotos imtis tolesnių žingsnių profesinio laipsnio žmogiškųjų išteklių srityje? Sužinokite daugiau apie mokyklas, kurios geriausiai tinka jums. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.