Keystone logo

4 MA Programos į Abraomo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Teologija
  • Abraomo studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Abraomo studijos

MA, ar Master of Arts, yra absolventas laipsnis, suteikiamas studentams, kurie baigti kvalifikacijos kėlimo kursus mokymo programą. Tai gali būti terminalo laipsnį ir pati, arba ji gali parengti gavėjus daktaro lygio tyrimas.

Kas yra iš Abraomo studijų magistro? In Abraomo studijų magistro laipsnis yra, kad apima religijų, pavyzdžiui, judaizmo, islamo ir krikščionybės per pasaulio ir istorinių perspektyvų tyrimą. Studentai, kurie mokėsi tokias temas kaip filosofija, pasaulinės tyrimų ir religijos, o užsidirbti savo bakalauro laipsnį, gali būti gerai tinka šiam absolventas laipsnį. Kadangi daugelis tekstų mokėsi bus arabų ar hebrajų, jums gali būti reikalaujama imtis kursus vienu ar abiem iš šių kalbų, o iš jūsų kursus poilsio, greičiausiai, bus sutelkti dėmesį į studijų įvairių religinių dokumentus.

Kai kurie studentai vykdyti į Abraomo studijų magistro siekiant papildyti teologijos ar dieviškumo laipsnį ir vykdyti pamokslauti.Laipsnis taip pat gali būti jums mokyti klases dėl religijos tuo vidurinėje mokykloje arba kolegijoje lygiu. Išsamus žinių studentai įgyja iš programos būtų naudingas įvairių programų.

Sukūrus MA kaina gali būti didesnė nei bakalauro kursinių kaina, bet ji vis dar labai skiriasi priklausomai nuo programos, kurią pasirinkti. Kreipimasis Priėmimo biure mokykloje Jūs kreipiatės į yra geriausias būdas gauti tikslią informaciją apie mokslą.

In Abraomo studijų magistro gali suteikti jums įgūdžių ir žinių, taikyti savo specializaciją per daktaro programos ar šioje srityje darbo. Darbas perspektyvos yra ministerija, akademikai, rašymo ir mokslinių tyrimų. Jei galite išmokti hebrajų ar arabų programos metu, tai gali suteikti jums su dar daugiau perspektyvių galimybių.

Čia gali būti visą darbo dieną arba lankosi funkcijos, tam tikru abrahamowe studijų programų MA.Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.