Keystone logo

0 MA Programos į Teisės studijos Administracinės teisės studijos Administracinės teisės studijos į Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Jungtinė Karalystė
  • Teisės studijos
  • Administracinės teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

MA Programos į Teisės studijos Administracinės teisės studijos Administracinės teisės studijos

Kas yra administracinė teisė?

Administracinė teisė – tai teisės aktų visuma, reglamentuojanti valdžios administracinių įstaigų veiklą. Vyriausybės agentūros veiksmai gali apimti taisyklių nustatymą, sprendimų priėmimą arba konkrečios reguliavimo darbotvarkės vykdymą. Administracinė teisė laikoma viešosios teisės šaka.

Kaip teisės aktų visuma, administracinė teisė sutelkia dėmesį į procedūras ir procesus, kuriuos administracinės įstaigos taiko vykdydamos savo funkcijas. Ji taip pat apima asmenų ir subjektų, kurie bendrauja su administracinėmis agentūromis, teises ir pareigas.

Kas yra administracinės teisės karjera?

Yra daug įvairių darbų, kurie patenka į administracinės teisės skėtį. Pavyzdžiui, administracinės teisės teisėjai pirmininkauja posėdžiams ir priima sprendimus administraciniuose ginčuose. Kiti administracinės teisės darbai apima politikos analitikus, kurie kuria ir vertina vyriausybės politiką; reguliavimo teisininkai, konsultuojantys klientus, kaip laikytis vyriausybės nuostatų; ir lobistai, kurie bando paveikti vyriausybę savo klientų vardu.

Kodėl svarbu studijuoti administracinę teisę?

Administracinteisyra svarbi, nes ji reglamentuoja administracinių agentūrų, kurios atlieka svarbų vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime, veiksmus. Administracinės agentūros yra atsakingos už įstatymų ir kitų teisės aktų vykdymo užtikrinimą ir dažnai turi didelę veiksmų laisvę tai darydamos. Todėl administracinės teisės supratimas gali padėti mums suprasti, kaip šios agentūros veikia ir kokios yra mūsų teisės, kai su jomis bendraujame.

Ką studijuosiu administracinės teisės studijų metu?

Norėdami įgyti administracinės teisės laipsnį, greičiausiai studijuosite tokias temas kaip konstitucinė teisė, sutarčių teisė ir civilinis procesas. Taip pat sužinosite apie procedūras ir procesus, kuriuos taiko administracinės agentūros vykdydamos savo funkcijas, bei įgysite patirties atliekant teisinius tyrimus ir rašydami teisinius trumpus dokumentus.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.