Keystone logo

3 MA Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra Afrikos literatūros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Literatūra
  • Afrikos literatūros studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

MA Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra Afrikos literatūros studijos

Magistro laipsnį yra pažangi povidurinio laipsnis, kuris ateina po bakalauro laipsnį, bet prieš daktaro. Ši mokslo laipsnis yra dažnai pasiekiamas rengiantis švietimo karjerą, tačiau vis labiau vertinami, be kitų disciplinų, kaip svarbaus simbolio pasiekimų ir aukšto lygio specializuotą mokymą. Magistro laipsnį taip pat gali pagerinti darbo perspektyvas ir uždirbti potencialą.

Kas yra Afrikos literatūros magistro? Tai laipsnis pasiektas po specializuotos studijų stilius, turinys, simbolizmo ir kultūros reikšmę kilmės Afrikoje rašytinio žodžio. Studentai įgyja aukšto lygio įgūdžius teorine analize kaip susijęs su literatūros ir prie Afrikos rašytojų, ypač produktų. Kursinių paprastai daugiausia dėmesio skiriama literatūros teorijos, lyginamosios literatūros ir pažengusiems anglų sąvokas. Specialūs akcentų yra literatūrą Afrikos kalba, taip pat specialius kursus Afrikos kultūros, kelionių ir visuomenėje.Studentai atostogų įrengta aštrus suvokimo ir kritinio mąstymo įgūdžius.

Dėl magistro Afrikos literatūros privalumai asmens pasiekimas, kuris ateina su pasiekti Išplėstinė laipsnis jausmą. Be to, darbdaviai linkę ieškoti palankiai pareiškėjams, kurių akademiniai pasiekimai atspindi įsipareigojimą ir pažangios žinių.

Kaina gauti magistro laipsnį priklausys nuo mokyklos lankėte, jos programos ir kitų individualių veiksnių specifiką. Skambinkite mokyklą, kuri jus domina sužinoti daugiau.

Laipsnis gavėjai yra įrengta sustiprinto žinių Štai ypač aktualus mūsų vis pasaulinės darbo jėgos. Absolventai gali naudoti savo laipsnį kaip pradžios taškas tolimesnei tyrimo ir galimų karjeros švietime. Arba jie gali tiesiogiai patekti į darbo rinką, kaip vertėjams, tarptautines prekybos derybininkus ar tyrėjams. Jie netgi gali dirbti su nepelno grupės specializuojasi darbe su Afrikos bendruomenėms.

Kadangi darbas laukas tampa konkurencingesnė, darbdaviai vis dažniau atrodo, kad pažangių laipsnių, siekiant padėti joms užimtumo sprendimus. Gaukite kojomis į duris. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.