Keystone logo

20 MA Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Amerikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Vietovių studijos
  • Amerikos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (20)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Amerikos studijos

Daugelis studentų, kurie nori tęsti savo universitetines studijas ne vien bakalauro laipsnį pasirinkti siekti magistro laipsnį. Ši pažangi lygio laipsnis siūlo specializuotą studiją tam tikros srities interesų ir tolesniems tipų orientuota studijų, pavyzdžiui, doktorantūros programų reikalavimas.

Kas yra Amerikos studijų magistro? Paprasčiau tariant, programa suteikia studentams specializuotą studiją kultūros ir paveldo Amerikoje. Siekiant šio tikslo, studentai linkę studijuoti Amerikos visuomenę per įvairių disciplinų, įskaitant įvairių sociologinių, socialinis-ekonominis, politinis ir literatūrinis, pavadinimą kelias. Be to, daug kursų studijų pasiūlyti savo unikalų dėmesio ar požiūrį į Amerikos studijų, pavyzdžiui, organizuojant mokymus įgyvendinant viešųjų humanitarinius ir švietimo programas, ar kultūros pokyčių dinamiką. Kai kurios programos turi studentams pasirinkti mokslinių tyrimų temą interesų jų paskutiniai metai, pavyzdžiui, Afrikos Amerikos studijų ar Amerikos indėnų įtaka.

Yra daug naudos uždirbti Amerikos studijų magistro laipsnį. Dauguma studentų atkreipti dėmesį į gerai suapvalinti, intelektinės švietimo, kad laipsnis suteikia. Daugelis programų siūlome studentams galimybes stažuotis galutinį semestrą studijų, kurios suteikia tiek praktinės patirties ir neįkainojamos kontaktus.

Iš uždirbti Amerikos studijų magistro išlaidos gali skirtis priklausomai nuo mokyklos ir mokyklos vietoje. Dėl tikslesnius apskaitos kursų ir registracijos mokesčius, susisiekite su įvežimo įstaiga Mokyklos tiesiogiai.

Absolventai, turinčios Amerikos studijų magistro rasti darbo sektoriuose, įskaitant žiniasklaidos, reklamos, rinkodaros ir politinių institucijų įvairovė. Populiaru karjeros pasirinkimą tarp absolventų apima žurnalistikos, leidybos, transliavimą, mokymą ir bibliotekarstwo. Kai absolventai naudoti laipsnį, kaip tramplinas į doktorantūros programą Amerikos studijų ar kitų disciplinų.

Yra daug galimybių uždirbti Amerikos studijų magistro laipsnį Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje. Programas užsienio institucijų linkę pasiūlyti unikalią perspektyvą srityje. Daugelis mokyklų taip pat siūlome interneto programas laipsnį. Norėdami pradėti, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.