Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 12 Humanitarinių mokslų magistrai  (MA) į Animacija 2023/2024

12 MA Programos į Animacija 2023/2024

Apžvalga

Menų magistras yra aukštesniojo laipsnio tipas, skirtas studentams humanitarinių ar socialinių mokslų srityse. Daugelis studentų siekia šio mokymo kelio po to, kai gauna bakalauro laipsnį toje pačioje srityje. Universitetas gali būti veiksmingas būdas studentams nusileisti daugiau pelningos karjeros.

Kas yra animacijos magistras? Animacija yra įvairus ir kūrybiškas vizualiojo, judančio meno tyrimas. Animatoriai yra atsakingi už daugelio gerai mylėtų karikatūrų, filmų ir vaizdo žaidimų bei kitų žinomų kūrinių kūrimą. Animacijos laipsnis yra skirtas informuoti studentus apie technologijas, technologijas ir filosofijas, grindžiamas šio dizaino metodu. Neatskiriama daugelio šiuolaikinių animacinių programų dalis yra skaitmeninė žiniasklaida, įskaitant internetinį dizainą, specialiuosius efektus ir vaizdo žaidimų gamybą.

Studentai, turintys animacijos laipsnį, dažnai mokosi organizuoti, nepriklausomi darbuotojai. Daugelis darbdavių mano, kad animaciniai studentai yra ne tik kūrybingi, bet ir labai analitiškai. Šios savybės gali padėti absolventams ateityje tapti patrauklesnėmis įvairioms pramonės šakoms.

Mokesčio už mokslą įgijimas gali priklausyti nuo mokyklos šalies, studijų programos trukmės ir rūšies. Studentai gali rasti daugiau informacijos apie šių programų studijas, susisiekdami su mokyklos priėmimo įstaiga.

Animacijos karjerai yra labai konkurencingi, tačiau turintys MA animaciją gali padėti absolventams saugias pozicijas tiems, kurie turi tik bakalauro laipsnį ar mažiau. Kuriant technologijas, studentai taip pat gali matyti skaitmeninių animatorių darbo vietų augimą. Daugelis studentų tęsia darbą tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, pavyzdžiui, kino ir televizijos, tačiau daug darbo galima rasti ir internetinėje arenoje. Kai kuriose karjeros srityse yra skaitmeninis animatorius, interneto dizaineris, skaitmeninis reklamuotojas, vaizdo žaidimų dizaineris ir dar daugiau.

Universitetai visame pasaulyje siūlo animacijos magistro laipsnį. Studentai taip pat gali apsvarstyti nuotolinį mokymą per internetinius kursus, kurie leidžia užsidirbti laipsnį iš namų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MA
  • Menų studijos
  • Vaizduojamasis menas
  • Animacija
Studijų sritys
  • Menų studijos (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas