Keystone logo

1 MA Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Ankstyvosios muzikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Vaizduojamasis menas
  • Muzikos studijos
  • Ankstyvosios muzikos studijos
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

MA Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Ankstyvosios muzikos studijos

Kas yra senoji muzika?
Senoji muzika paprastai reiškia muziką, sukurtą viduramžių, renesanso ir baroko Vakarų klasikinės muzikos laikotarpiais. Senoji muzika gali būti studijuojama akademiškai kaip muzikos istorija arba atliekama naudojant techniką, vadinamą istoriškai informuotu atlikimu (HIP). HIP yra klasikinės muzikos atlikimo praktika naudojant tam tikrus instrumentus ir technikas.

Kokios karjeros galimos senosios muzikos srityje?
Yra keletas skirtingų darbų, kurie paprastai patenka į senosios muzikos skėtį. Pirmasis – atlikėjo. Senosios muzikos atlikėjai gali naudoti tam tikro laikotarpio instrumentus, pvz., liutnią ar klavesiną, norėdami groti klasikinius konkrečių laikotarpių kūrinius. Antroji senosios muzikos studentų karjeros gali būti mokslininkų ar akademikų, kur jie tyrinėtų konkretaus laikotarpio muziką, instrumentus ir istoriją. Senosios muzikos tyrimai dažnai apima senų rankraščių, paveikslų ir kitų pirminių šaltinių paiešką ir studijavimą. Trečias darbo tipas yra pedagogo darbas. Pedagogai moko kitus apie senąją muziką, nesvarbu, ar tai būtų oficialioje aplinkoje, pavyzdžiui, mokykloje ar universitete, ar neformaliai per paskaitas ir seminarus. Senoji muzika yra sritis, kuri nuolat tobulėja, nes atskleidžiami nauji tyrimai ir kuriamos naujos technologijos. Tai reiškia, kad besidomintiems tokio tipo muzika visada atsiranda naujų galimybių.

Kokie laipsniai siūlomi senosios muzikos srityje?
Senosios muzikos srityje galima įgyti keletą skirtingų laipsnių. Atlikimo laipsniai paprastai siūlomi muzikos konservatorijose arba didesnio universiteto muzikos mokykloje. Paprastai tai yra meno laipsniai, pavyzdžiui, bakalauro arba menų magistro laipsniai. Senoji muzika taip pat gali būti studijuojama kaip akademinis dalykas, pavyzdžiui, istorija, antropologija ar sociologija kolegijoje ar universitete. Senosios muzikos laipsnius galima gauti bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros lygmenimis.

Ką studijuosiu senosios muzikos studijų metu?
Senosios muzikos studijų metu studentai mokysis įvairių temų, susijusių su konkretaus laikotarpio muzika, instrumentais ir istorija. Tai gali apimti bet ką – nuo muzikos teorijos iki atlikimo praktikos iki istorinių tyrimų. Tikslūs siūlomi kursai skirsis priklausomai nuo mokyklos ir jūsų siekiamo laipsnio tipo. Tačiau visi senosios muzikos laipsniai suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų norint tęsti karjerą tojesrityje.

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.