Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Humanitarinių mokslų magistrai (MA) į Apšvietimo dizainas 2023/2024

1 MA Programos į Apšvietimo dizainas 2023/2024

Apžvalga

Meno magistro gavimas gali būti nelengva, bet tai tikrai verta. Tie, kurie turi tokio tipo laipsnį, turės daugiau švietimo ir profesinių galimybių nei asmenys, turintys bakalauro laipsnį.

Kas yra apšvietimo dizaino magistras? Tai pažangus laipsnis, leidžiantis žmonėms suvokti įvairius būdus, kuriais šviesa gali būti naudojama emociniam ar estetiniam poveikiui sukurti. Kadangi technologijos tapo labiau pažengusios, atsirado nauji išradimai, leidžiantys žmonėms efektyviau naudoti šviesą. Asmuo, turintis magistro laipsnį apšvietimo projektuose, galės naudoti technologijas, kad manipuliuoti šviesa, nesvarbu, kokį projektą jie gali dirbti.

Yra keletas privalumų, kuriuos gali sukurti magistro laipsniai apšvietimo projektuose. Asmenys, turintys šį laipsnį, turės daug įdomių profesinių galimybių. Apšvietimo projektavimo ekspertai šiuo metu turi didelę paklausą.

Pinigų suma, kurią turi išleisti uždirbti tokį laipsnį, priklauso nuo dviejų svarbių veiksnių. Pirma yra mokykla, iš kurios siūloma programa. Yra daugybė skirtingų "Lighting Design" magistro programų, kurias galima rasti visame pasaulyje. Taip pat turės įtakos tai, kiek metų mokosi šis laipsnis.

Kažkas, kuris pasirenka apšvietimo dizaino magistro laipsnį, turės puikių galimybių karjerai. Daugelis žmonių, turinčių tokio laipsnio, dirba parodose. Jie kuria scenos apšvietimo koncertus, spektaklius ir kitus svarbius įvykius. Kai kurie apšvietimo projektavimo ekspertai padeda užtikrinti gerą apšvietimą įvairių tipų pastatams. Šviesa yra itin svarbus kasdienio gyvenimo aspektas, ir daugelis žmonių nori sumokėti gerų pinigų, norėdami pasikonsultuoti su apšvietimo dizaino ekspertu.

Jei nusprendėte, kad norite tęsti karjeros projektavimą apšvietimu, atėjo laikas susirūpinti savo išsilavinimu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • MA
 • Dizaino studijos
 • Apšvietimo dizainas
Studijų sritys
 • Dizaino studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas