Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 15 Humanitarinių mokslų magistrai (MA) į Aplinkos mokslų studijos 2024

15 MA Programos į Aplinkos mokslų studijos 2024

Apžvalga

Meistras 's laipsnis yra aukštesnis laipsnis, kad studentai gali vytis baigia bakalauro programą. Šis pasiekimų lygį paprastai atveria platesnį karjeros galimybių, iš kurių daugelis didesnes pajamas. Tyrimas paprastai apima kur kas daugiau nei ankstesniais specializaciją švietimo programas.

Jums gali būti įdomu, kas iš aplinkos mokslų magistro? Šis laukas yra visa informacija apie aplinkos tvarumo ir įgyvendinti žaliųjų politiką. Tyrimas paprastai apima kursus apie biologijos, geografijos, chemijos ir kad dalyvauja su gamtos mokslais, bet taip pat gali apimti daugiau oficialių temomis, įskaitant politika, švietimas, ar bendruomenės bendradarbiavimo projektų tyrimą. Iki programos pabaigos, studentai turėtų įvaldę analizė ir valdymas.

Karjera aplinkos mokslų paprastai labai įvykdyti, nes specialistai gali tiesiogiai padėti padaryti poveikį gamtinei juos supantį pasaulį.Laukas yra labai platus, todėl jūs galite pasirinkti bet plotas skundų patirties jums specialiai.

Universitetų ir šalyje Jūs studijuoti, taip pat studijų trukmė, programos ir dieninių ar neakivaizdinių statuso visi turės įtakos uždirbti į aplinkos mokslų magistro sąskaita. Yra didelis asortimentas išlaidų, todėl reikia ištirti skirtingas programas prieš įtraukiant.

Aplinkos mokslai yra labai plati kategorija, kuri apima daug disciplinų. Yra daug karjeros pasirinkimą, taigi jums turėtų būti suteikta galimybė rasti kažką, kad jūs tikrai mėgautis. Tai apima vandens valdymą, tvarų energijos valdymą, aplinkos technologijų, klimato kaita, Geologija, aplinkos inžinerija, vyriausybės politika, ir kitus. Plati šioje srityje pobūdį, taip pat reiškia, kad yra didelė paklausa absolventams beveik visuotinai visame pasaulyje. Tai įmanoma rasti darbą su vyriausybinėmis organizacijomis arba nepriklausomoms institucijoms.

Jei jus domina priėmimo skirtumą, kaip žmonės įtakoti pasaulį aplink juos, aplinkos mokslų, gali būti už jus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • MA
 • Aplinkos studijos
 • Aplinkos mokslų studijos
Studijų sritys
 • Aplinkos studijos (15)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas