Keystone logo

1 MA Programos į Inžinerijos studijos Civilinė inžinerija Architektūrinės inžinerijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Inžinerijos studijos
  • Civilinė inžinerija
  • Architektūrinės inžinerijos studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Inžinerijos studijos Civilinė inžinerija Architektūrinės inžinerijos studijos

Dailės magistras yra neprivalomas studijų programa prieinama studentams po to, bakalauro 'ai laipsnių pabaigos. Programas skirtingų universitetų ilgis gali būti įvairus, tačiau dauguma jų yra nuo vienerių iki dvejų metų trukmės.

Kas yra Architektūros inžinerijos magistro? Tai tipo programa apima išsamią studijas įvairiais aspektais architektūros parengti studentus į praktiką profesionaliai. Absolventai taip pat gali turėti užbaigimo toliau mokytis arba rengiasi mokyti bent aukštesnįjį temą galimybes. Kursai gali sutelkti dėmesį į STATYBINĖS KONSTRUKCIJOS, kompiuterinės rengimo ir esamų dizainas / analizės tendencijas. Statybų valdymas yra kita svarbi tema. Kai laipsnių parengti studentus konkrečių aspektų dizaino, pavyzdžiui, apšvietimo ir akustika. Programos gali sutelkti dėmesį į gyvenamųjų ar komercinių pastatų projektavimo ar pasiūlyti abiejų pranešimus apžvalga.

MA laipsnis dažnai siūlo daug naudos.Absolventai yra įrengta įgūdžių patekti į darbo rinką ir gali būti skiriama aukštesnio lygio pareigas arba didesnių atlyginimų. Daugelis įmonių vertiname darbuotojus su patirtimi kompiuterių rengimo, struktūrinė analizė ir statybos priežiūrą.

Išlaidos, susijusios su meistras 's laipsnį skirtis tarp universitetų, priklausomai nuo programos ir suma praktinės patirties ilgio. It 's geriausia sužinoti tikslią kainą programą susisiekus su Priėmimo skyrių.

Architektūros inžinerija yra laukelis su galimybėmis visame pasaulyje. Studentai gali rinktis karjerą rengiant brėžinius arba projektuojant menines detales pastatų. Taip pat gali būti techninių karjera susijusius su konstrukcinį projektavimą, apšvietimo projektavimas arba prižiūrėti siūlymų procesą komercinės statybos projektus. Įgūdžiai, susijusios su kompiuterių rengimo ir statybos valdymas gali lemti karjeros didelių architektūrinių firmų, įskaitant galimybę Mentor jaunus architektus.MA absolventas gali nuspręsti tęsti Profesionalūs inžineriniai sertifikavimo arba pradėti savo paties dizaino įmonė.

MA Architektūros inžinerijos galima pasiūlyti mokiniams daug švietimo ir karjeros galimybes. Norėdami sužinoti daugiau apie bet kokio laipsnio specifiką, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.