Keystone logo

Filtrai

 • MA
 • Humanitariniai mokslai
 • Archyvistika
Studijų sritys
 • Humanitariniai mokslai (43)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

43 MA Programos į Archyvistika 2024

  MA Programos į Archyvistika

  Magistro laipsnį suteikia studentams išsamų tyrimą tam tikros interesų sfera. Ši pažangi lygio laipsnis, kuris gali trukti nuo vienerių iki ketverių metų užbaigti, yra linkęs duoti didesnes karjeros galimybes ir darbo perspektyvas absolventams.

  Kas yra ir archyvistikos MA? Šio magistro programos teikia specializuotą studiją archyvinių procesų ir teorijos, kuri apima mokslinių tyrimų, vertinimo ir įrašų valdymas. Siekiant šio tikslo, dauguma studijų kursai padengti saugoti, išsaugoti ir katalogavimo įrašytus medžiagos meną. Skaitmeniniai duomenų bazės, skaitmeninimo ir elektroninė dokumentų valdymo, taip pat dažnai kreipiamasi. Be to, dauguma programų turi studentai pasirinkti fokusavimo sritį tolesnio tyrimo dėl smailiu patirtimi. Galiausiai, mokymo gali reikalauti, kad studentai parašyti ir apginti disertaciją iki baigimo.

  Absolventai, turinčios archyvistikos MA linkę būti gerai organizuotas asmenų, kurie eksponuoti didelį dėmesį į detales.Ši pažangi lygio studijų kanalų šių požymių tipas ir toliau tobulina jų praktinio taikymo srityje.

  Iš uždirbti į archyvistikos MA išlaidos svyruoja priklausomai nuo mokyklos ir jos vietą. Svarbu kreiptis į pasirinktą mokyklą, siekiant geriau išsiaiškinti tikslias programos išlaidas.

  Tie, kurie uždirba į archyvistikos MA eiti naudingas karjeros kaip archyvarų skaitmeninio turto ir registrų valdytojų ir privatumo ir prieigos specialistai. Tipinės pramonės ir organizacijos, nuoma absolventams šio laipsnio yra didelių ir mažų muziejų, draudimo bendroves, ir daug gamybos įmonių. Naujausi darbo vietų augimo statistika rodo, kad absolventai su šio laipsnio tipą patirsite eksponentinio realizuoti artimiausioje ateityje.

  Yra daug galimybių uždirbti į archyvistikos MA tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje.Daugelis mokyklų taip pat siūlome interneto programas, kurios yra gera galimybė dirbti profesionalai, arba tiems, kurie gyvena atokiose vietovėse. Norėdami pradėti, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.