Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 21 Humanitarinių mokslų magistrai (MA) į Bendrasis lavinimas 2023

21 MA Programos į Bendrasis lavinimas 2023

overview

Magistro laipsnis yra dažniausiai vykdoma magistrantūros kvalifikacija. Tai paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų, priklausomai nuo programos ir jūsų studijų.

Kas yra bendrojo lavinimo magistras? Mokymas ir mokymasis visada buvo svarbios žmogaus visuomenės dalys. Šiuolaikinėje epochoje daug dėmesio skirta supratimui apie geriausius mokymo būdus. Bendrasis ugdymas siekia rasti efektyviausius būdus pasiekti kuo daugiau studentų. Jūsų institucija gali teikti labiau orientuotą aukštąjį išsilavinimą tokiose studijose kaip dvikalbis švietimas, švietimo technologijos, tarptautinis švietimas arba švietimo valdymas.

Mokymo gebėjimas yra švietimo kertinis akmuo ir pasirodo naudingas tiek karjeros, tiek kasdieniame gyvenime. Taip pat galite gauti naudos iš to, kaip geriau suprasti mokymosi elgseną ir administravimo įgūdžius.

Magistrantūros studijų kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių kaip universitetas, studijų trukmė ir įvairios neakademinės išlaidos. Jei esate įsipareigojęs siekti savo laipsnio, paprastai galite rasti situaciją, kuri tinka jūsų aplinkybėms.

Bendrojo lavinimo magistras paprastai vedė jus į karjeros ugdymą. Paprastai tai yra pirminis ar vidurinis mokytojas arba mokyklos administratorius. Šis laipsnis taip pat yra puikus pasirinkimas, jei pasirenkate užimti akademinę vietą. Tolesnis išsilavinimas, pavyzdžiui, daktaro laipsnis arba dvikalbis išsilavinimas, taip pat yra galimybės. Jei jus domina karjera už švietimo ribų, absolventai taip pat suranda darbo vietas su vyriausybės departamentais, muziejais ir teisėsaugos departamentais.

Antrosios pakopos studijų programos vis dažniau naudojamos universitetuose visame pasaulyje. Kadangi švietimas toliau didėja, paprastai yra daug galimybių. Nesvarbu, ar norite mokytis visą darbo dieną, ne visą darbo dieną, praleisti klases internetu, ar intensyvios programos metu, institucijos gali prisitaikyti prie jūsų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

read_more

filters

 • MA
 • Pedagogika
 • Bendrasis lavinimas
fields_of_study
 • Pedagogika (21)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format