Keystone logo

5 MA Programos į Humanitariniai mokslai Archyvistika Bibliotekininkystės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Archyvistika
  • Bibliotekininkystės studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Humanitariniai mokslai Archyvistika Bibliotekininkystės studijos

Nors paprastai baigęs tik vienerius ar du metus, magistro laipsnis rodo aukšto lygio dalyko supratimą. Meno magistras paprastai žymi humanitarinį ar meninį lauką, palyginti su mokslo magistru.

Kas yra bibliotekininkystės magistro laipsnis? Bibliotekininkystės magistrantūros studijų kryptis, apimanti žiniasklaidos rinkimą, išsaugojimą, organizavimą ir platinimą, tyrinėja bibliotekos vietą šiuolaikinėje visuomenėje. Tai gali būti plytų ir skiedinių bibliotekų valdymas ir su jomis susijusi internetinė informacija. Nors archyvinis mokslas yra atskira sritis, bibliotekoje dažniausiai yra keletas archyvinių darbų. Galimos akcentacijos sritys yra informacijos studijos, žinių valdymas, socialinė žiniasklaida ir ryšiai.

Organizaciniai gebėjimai, kuriuos įgijote per savo programą, yra naudingi, ar jūs ieškote karjeros bibliotekose ar kitur. Jūs taip pat galite pamatyti bendravimo ir lyderystės įgūdžių gerinimą, kurie yra naudingi bet kokiai karjerai.

Jei susisiekite su institucijos finansų departamentu, galite gauti daugiau informacijos apie programos išlaidas. Kiti aspektai, tokie kaip kelionės išlaidos ar būstas, taip pat turėtų būti įtraukti į biudžetą.

Jei vykdote Bibliotekininkystės magistro laipsnį, tikriausiai susidomėjote tiesiogiai dirbti su biblioteka. Viešosios bibliotekos yra labiausiai paplitęs darbdavys, bet jūs taip pat galėtumėte rasti darbą su privačiomis kolekcijomis, universitetinių bibliotekų ar panašiais archyvais. Kursai, kuriuos gaunate informacijos valdymo srityje, paprastai tinka dirbti elektroninių išteklių valdyme. Šių programų absolventai randa darbą kaip konkurencingi žvalgybos analitikai, programų konsultantai ir leidybos direktoriai.

Jei atliksite nedidelius tyrimus, galėsite rasti pasirinkimą, atitinkantį jūsų poreikius. Šiuolaikiniai universitetai dažnai leidžia jums lankyti kursus internetu, lankyti klases ne visą darbo dieną arba paspartinti studijas. Studijuojant užsienyje taip pat suteikiama galimybė mokytis apie kitą kultūrą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.