Keystone logo

2 MA Programos į Menų studijos Taikomoji dailė Dekoratyvinių menų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Menų studijos
  • Taikomoji dailė
  • Dekoratyvinių menų studijos
Studijų sritys
  • Menų studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

MA Programos į Menų studijos Taikomoji dailė Dekoratyvinių menų studijos

MA, ar Master of Arts, yra absolventas laipsnį, kad studentai gali imtis po to, kai baigė koledžą. Ši studijų kelias leidžia absolventams specializuotis tam tikroje srityje, ruošiasi juos už karjeros skaičių.

Vienas magistro laipsnį, kad studentai gali pasirinkti vykdyti yra iš dekoratyvinės dailės magistro laipsnį. Kas yra ir dekoratyvinės dailės magistro? Šis laipsnis yra skirtas atvykstantiems studentams su aukšto lygio interesų ir patirties meno techniką. Kursinių darbų yra skirtas patobulinti šiuos esamus įgūdžius ir skatinti didesnį supratimą apie meną apskritai. Daugumos programų atveju, suteikti studentams galimybę specializuotis savo pasirinkimą, pavyzdžiui, anglis, molio ar dažų terpėje. Yra dažnai išankstiniai kursus, studentai privalo baigti prieš įtraukiant į šias programas, įskaitant pagrindinių meno kursus, o kartais ir meno istorijos kursus. Būtinai žiūrėti į programų, jūsų nuomone, sąlygų.

Pagrindinė nauda Fotografuojant dekoratyvinės dailės magistro yra tai, kad ji atveria platų saviraiškos duris. Studentams suteikiama galimybė atrasti ir ištirti savo unikalų meninį skonį ir stilių, sukurdami iš naudingas meninės kūrybos gyvenime pamatai.

Kiekvienas MA programa apims įvairias išlaidas, įskaitant registracijos mokesčio, registracijos išlaidas ir mokslą. Geriausias būdas nustatyti bendras išlaidas pagal tam tikrą programą yra kreiptis į mokyklą tiesiogiai per priėmimo biure.

Dauguma studentų, kurie įrašyti į dekoratyvinių menų magistro programa eiti siekti karjeros per vaizduojamąjį meną. Įgiję žinutę keramikos magistro, pavyzdžiui, absolventas gali išmokyti keramikos užsiėmimus, atidaryti studiją arba tarnauti kaip tam Dailės visuomenės pirmininkas. Studentai turi daug priemonių, reikalingų tapti sėkmingu menotyrininkus, taip pat.Dauguma absolventų, nepriklausomai nuo jų profesinius tikslus, toliau praktikuoti savo meninius įgūdžius už metus į priekį.

Jei šioje srityje karjerą skamba jums, nėra jokio pagrindo atidėti savo tikslus. Galite pradėti taikymo procesą čia su mūsų paieškai pritaikytą duomenų bazę MA programas. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.