Keystone logo

43 MA Programos į Dizaino studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • MA
 • Dizaino studijos
 • Dizaino studijos
Studijų sritys
 • Dizaino studijos (43)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  MA Programos į Dizaino studijos

  Magistro arba magistro magistro laipsnis yra daugelio universitetų suteiktas magistro laipsnio tipas. Šio laipsnio studentai paprastai mokosi dalykų, susijusių su menais, humanitariniais mokslais ar socialiniais mokslais. Mokymo metodas paprastai yra seminaras, kuris skatina diskusijas apie dalyką.

  Kas yra dailės magistras? Tai aukštojo išsilavinimo programa, kuri moko studentus dizaino pagrindus. Daugelis programų pabrėžia tarpdisciplininį darbą ir į mokslinius tyrimus orientuotą projektavimo praktiką. Programos gali būti sudarytos iš seminarų, studijų seminarų ir nepriklausomų tyrimų, kuriuose diskutuojama apie mažmeninės prekybos, grafikos ir drabužių dizainą bei skaitmeninių platformų projektavimą. Paprastai klasių diskusijos yra skatinamos, o dizaino studijos dažnai suteikia studentams galimybę išnagrinėti idėjas ir įtaką. Nepriklausomas tyrimas gali leisti studentams tęsti mokymosi galimybes dalykinėse srityse. Dažnai meno dizaino magistras yra galutinis laipsnis.

  Daugelis studentų mano, kad uždirbant "MA in Design" padeda ugdyti bendravimo įgūdžius, kurie yra naudingi įvairiais formatais. Studentai taip pat dažnai įgyja stiprių stebėjimo ir kūrybinių problemų sprendimo įgūdžių. Šie atributai gali padėti plėtoti asmeninius santykius ir įgyti aukštąjį išsilavinimą aukštesnių atlyginimų pozicijoms.

  Tokie veiksniai kaip vieta, trukmė ir programos tipas gali turėti įtakos studijų programos magistrantūros programai. Studentai turėtų susisiekti su pasirinkta mokykla, kad gautumėte daugiau informacijos apie išlaidas.

  Projektavimo mokyklų absolventams dažnai yra daug profesionalių galimybių, kurie galėtų dirbti žiniatinklio dizaino, interaktyviosios žiniasklaidos ar vaizdo redagavimo srityse. Kitos galimybės gali būti reklama, mados dizainas, interjero dizainas, kraštovaizdžio sodyba, kino ir televizijos produkcija ar produkto ir pakuotės dizainas. Dažnai studentai tampa dizaino mokslininkų, pedagogų ar verslininkų.

  Daugelis universitetų visame pasaulyje siūlo studentams galimybę užsitikrinti savo magistro laipsnį dizaino online. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.