Keystone logo

8 MA Programos į Aplinkos studijos Ekologija 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Aplinkos studijos
  • Ekologija
Studijų sritys
  • Aplinkos studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Aplinkos studijos Ekologija

Ekologijos magistras laipsnis, kad studentai gali uždirbti baigęs savo bakalauro programą. Žemesnio lygio laipsnis susijusioje srityje paprastai yra reikalaujama kaip būtinos sąlygos. Ši pažangi švietimo programa yra skirta studentams, kurie daugiausia dėmesio skiriama jų karjerą po studijų baigimo.

Taigi, kas yra Ekologijos magistro? Ekologija yra aplinkos, organizmų, kad užimantiems tą aplinką, ir ryšį tarp šių dviejų, taip pat žmonėms tyrimas "santykiai su ekosistemai. Pagrindinis dėmesys paprastai skiriamas nustatant ir sprendžiant klausimus, kurie kelia grėsmę gamtai ir gamtos ištekliams. Įsigaliojimas šioje srityje rengia studentus padėti pasaulis tvaresnės ir ekologiškas.

Meistras 's ekologijos programų yra ypač naudinga, kai jie yra lauko darbus. Tai realaus pasaulio patirtis leidžia absolventams, norėdami tiesiogiai patekti į lauką ir pradėti dirbti iš karto.Be to, ekologija specialistai dirbti labai pasitenkinimo karjera, kur jie galėtų padaryti didelę teigiamą įtaką pasaulyje.

Uždirbti savo magistro laipsnį Ekologijos kaina labai priklauso nuo įvairių veiksnių. Tai apima universitetą, programa, studijų trukmė, dieninių arba nevisą statusą, šalies studijų ir kt. Svarbu ištirti savo galimybes prieš įtraukiant todėl jūs galite rasti programą, kuri atitinka visus Jūsų reikalavimus.

Dažniausiai karjera absolventams yra aplinkos ir geografinių mokslininkai, kurie mokosi ir padėti gerinti aplinką. Taip pat yra galimybė dirbti su nacionalinių parkų, muziejų ar mokslinių tyrimų įrangą. Kadangi aplinka yra svarbi visame pasaulyje, yra absolventų paklausa nepriklausomai nuo to, kur mokotės. Nepriklausoma, valdžios ir akademinės institucijos turi samdyti specialistus šioje srityje, todėl yra daug galimybių darbe.

Jei esate pasiruošę pradėti studijuoti pasaulį aplink jus, pradėti ieškoti į ekologijos išsilavinimą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.