Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Humanitarinių mokslų magistrai  (MA) į Ekologijos mokslai 2024

2 MA Programos į Ekologijos mokslai 2024

Apžvalga

Baigęs bakalauro programą, absolventai turėtų apsvarstyti darbo link magistro 's laipsnį. Meistras 's programa yra skirta suteikti studentams su patirtimi, kurie padės jiems padaryti karjerą sau, kai jie pasiekia realų pasaulį.

Vienas labai prestižinis didelis pasirinkimas yra ekologija, bet kas iš Ekologinė Mokslo magistro? Šis laukas yra visa informacija apie aplinką ir poveikis žmonės turi apie tai. Kursai paprastai susidoroti su tvarumo ir gamtos išteklius. Svarbi tyrimo taip pat tarp tarpusavyje susijusių dalių pobūdžio santykius. Imantis šią programą, galite tobulinti įgūdžius, atpažinti ir įvertinti grėsmes aplinkai, tiek gamtos, tiek žmogaus įsikišimo.

Studentai ekologinio mokslo programos gali pasinaudoti daugeliu įvairių sričių mokslo, įskaitant biologijos, chemijos, geografijos, o kartais net fizikos.Be to, šis svarbus, labiau nei daugelis kitų, paprastai apima gamtoje padėti parengti studentus baigimo. Absolventai taip pat paprastai patekti karjerą su aukšto lygio įvykdymą, nes jie padeda išlaikyti visam pasauliui 's aplinką sveika.

Yra įvairių aikštelė išlaidų imtis ekologinių mokslo programas. Kuris universitetas ir šalies jūs studijuoti bus vaidinti svarbų vaidmenį nustatant kainą. Prieš įsipareigojimą, išsiaiškinti, ką jūsų poreikius, ir ieškoti aplink rasti programą, kuri atitinka jų.

Yra daug karjeros, kurie yra prieinami absolventams magistro ekologiniuose mokslo programas. Kadangi iš prigimties pasaulio samprata šioje srityje, darbo vietų yra didelė paklausa visoje planetoje. Tai labiausiai paplitusi specialistams dirbti tyrimams arba švietimui. Buvęs paprastai su laboratorijomis arba lauko tyrimų ir pastarieji gali būti nieko iš muziejų vyriausybės ar mokslo institucijose.

Norėdami pradėti ekologinės mokslo, rasti programa, kuri jums tinka. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MA
  • Aplinkos studijos
  • Ekologija
  • Ekologijos mokslai
Studijų sritys
  • Aplinkos studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas