Keystone logo

43 MA Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Europos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Vietovių studijos
  • Europos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (43)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Europos studijos

Dailės magistras Europos studijų dėmesys skiriamas būdų, kad Europa mato save ir savo vietą pasaulyje. Ši pažangi laipsnis suteikia galimybę studentams išnagrinėti skirtingas jėgas, kad formuoti nacionalinę ir tarptautinę politiką.

Būtent tai, kas yra Europos studijų magistro? Nors programos skirtis tarp institucijų ir visame pasaulyje, uždirbti magistro laipsnį Europos studijų reikalauja, kad studentai perpjauti būdų, kad Europos šalys save reglamentuoja ir kaip šie pasirinkimai įtakos individams ir kitas tautas. Studentai, kurie baigė iš Europos studijų magistro programa bus ne tik turėti aiškų supratimą apie ekonominės, politinės ir kultūrinės klimato šiandienos Europos Sąjungoje, jie taip pat suprasti universalius klausimus maitinimo, kultūros, ir įtakos, kurie padėjo formuoti, kad klimato .

Nurodykite vykdyti Europos studijų magistro yra puikus būdas įgyti tarpdisciplininį supratimą Europoje ir tautas, kurios sudaro jį. Tai specializuotų žinių rengia absolventus sėkmės įvairių karjeros.

Mokestis už išplėstinę laipsnį Europos studijų svyruoja tarp institucijų ir tarp šalių. Svarbu susisiekti konkrečias mokyklas naujausią informaciją apie susijusias išlaidas, kurių uždirbti magistro laipsnį Europos studijų.

Daugelis studentų, kurie baigė su Europos studijų magistro eiti dirbti su vyriausybėmis ir ne pelno įgyvendinti vietines, nacionalines ir tarptautines politiką. Kiti dirba su privataus sektoriaus įmonėms, kurios interesams Europos šalyse. Europos studijos absolventų ir toliau dirbti iš akademinio, siekti daktaro laipsnį ir užtikrinti užimtumą, kaip profesorių ir mokslo darbuotojų.

&nbsp

Yra įvairių Europos studijų programos, iš kurių rinktis. Nors kai kurios programos pasinaudoti savo Europos vietose, elitiniai Europos studijų programos galima rasti visame pasaulyje. Tai net galima uždirbti Europos studijų magistro internete. Dabar programos gali būti labai lankstus pranašumą, o taip pat dažnai pasinaudoti naujomis technologijomis, aiškiai ir glaustai paaiškinti sąvokas. Dailės magistras Europos studijų, gali būti tiksliai karjeros kraštas jūs ieškote. Mūsų duomenų bazė gali sutapti jus su programa, kad jums tinka. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.