Keystone logo

Filtrai

 • MA
 • Ekonomikos studijos
 • Finansai
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (19)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

19 MA Programos į Finansai 2024

  MA Programos į Finansai

  Studentai rasite ir finansų magistro rengia technines įgūdžių išplėstinę finansinės analizės, kurie yra būtini realaus pasaulio problemas, finansinių įmonių ir bankų. Absolventų su šios pažangios laipsnį turėti įgūdžių mokslinių tyrimų ir taiko kiekybinius metodus globalių finansų klausimais.

  Kas yra ir Finansų MA? Dailės Finansų magistras yra pažangi laipsnis, kuri rengia studentus darbo, susijusio su pasaulio finansų rinkose. Studentai plėtoti ekspertų suprasti finansų teorija ir iš anksto taikyti teoriją finansuoti strategiją ir analizę. Taikomieji moksliniai tyrimai ir kiekybinių priemonių naudojimas kovai ir prognozuoti finansines tendencijas yra pagrindiniai įgūdžiai, absolventų įgyti per programą mokymo programą. Šie įgūdžiai parengti studentus investicijų ir finansinės analizės įvairiose padėtyse.

  Studentai gilinti savo įgūdžius per griežtą kursinių, kuri prasideda su teorija ir analizės metodus ir filialų įkūrimo išeiti į labiau specializuotus kursus, kaip antai finansų technologijų ir finansų modeliavimo ir inžinerija. Šios pažangios kursus atrenkami remiantis studentų interesų sritis ir talentus, taip pat tai, kas labiausiai tinka karjeros planus.

  Nėra standartinio skaičius kursus ar laiko pabaigos visose institucijose, siūlančių šį užsiėmimuose. Kiekviena institucija reikalavimai skirsis kaip bus specializuotų kursų tipai siūlomų studijų programą. Kaina baigti programą taip pat bus skirtingi kiekvienoje institucijoje, todėl studentams reikia patikrinti atskirų programų laiką ir pinigus, kuriuos jie turės investuoti į šiuos kursus.

  Kursinių už šį laipsnį suteikia studentams pranašumą, kai vykdo pozicijas finansų srityje.Absolventai priimti asocijuotus vaidmenis didelių investicinių bankų ir finansų įmonių, užsiimančių valdymo finansavimo, turto valdymo, rizikos valdymo ir finansų prognozavimą. Studentai taip pat gali pasirinkti specializuotus kursus, parengti juos darbui finansų inžinerijos, kiekybiniai prekyba, ir taikomuosius tyrimus.

  &nbsp

  Studentai domisi įstaigų, kurios siūlo šią programą galite ieškoti mūsų didelę duomenų bazę mokyklose daugiau sužinoti apie individualius poreikius, išlaidas ir gauti daugiau informacijos apie kursinių, pavyzdžiui, galimybių internete mokymąsi. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.