Keystone logo

21 MA Programos į Humanitariniai mokslai Humanitariniai mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Humanitariniai mokslai
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (21)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Humanitariniai mokslai Humanitariniai mokslai

Menų magistras laipsnį dažnai naudojamas kaip tolesnis meno bakalauro laipsnis. Ši absolventų programa gali būti orientuota į bet kurią studijų sritį, bet paprastai taikoma humanitarinių mokslų, socialinių mokslų ar meno sritims.

Kas yra humanitarinių mokslų magistras? Šis magistro laipsnis orientuotas į kultūros, meno istorijos, filosofijos, religijos ir literatūros derinį. Studentai gali sugebėti kurti specializuotą ar labiau pažvelgti į humanitarinius mokslus. Šios programos kursai dažnai derina mokslinius tyrimus, paskaitas, diskusijas ir projektus. Privalomi humanitarinių mokslų magistrantūros kursai gali skirtis nuo vieno universiteto iki kito, bet gali apimti Europos ir pasaulio istoriją, tarpdisciplininius požiūrius į menus ir humanitarinius mokslus, meno istorijos praktiką, pasaulio religijas, medžiagų ir technikos istoriją bei literatūros šedevrus .

Šis švietimas gali padėti studentams ugdyti kritinį mąstymą, kūrybinį mąstymą ir kultūrinį supratimą. Kultūriniu požiūriu žinantys žmonės gali leisti absolventams gyventi ir dirbti visame pasaulyje. Kūrybiškas ir kritinis mąstymas rengia žmones ieškoti naujoviškų sunkių profesinių ir asmeninių situacijų sprendimų.

Yra daug kintamųjų, susijusių su humanitarinių mokslų magistro laipsniu. Pavyzdžiui, studentas, kuris baigia vienerius metus, gali mokėti mažiau nei studentas, kuris baigiasi dviem. Pareiškėjai gali sužinoti daugiau, susisiekdami su mokyklomis, kuriose jie tikisi dalyvauti.

Šis plati humanitarinių mokslų apžvalga gali paruošti moksleivius patekti į istorijos, meno, literatūros ar dizaino pasaulį. Absolventai naudojosi šiuo išsilavinimu, norėdami pradėti įvairias karjerą, įskaitant muziejaus kuratorių, mados dizainerių, istorikų, rašytojų, profesorių, laikraščių redaktorių, fotografų, archyvaristų, žmogiškųjų išteklių specialistų, vertėjų ir kelionių vadovų. Gauti moksliniai tyrimai ir mokymosi įgūdžiai gali parengti mokslininką tolesniam mokymui.

Universitetai visame pasaulyje gali pasiūlyti humanitarinių mokslų magistro studijų kursus internete ar universitetuose. Norėdami sužinoti daugiau arba kreiptis, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.