Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Humanitarinių mokslų magistrai  (MA) į Lafajetas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

1 MA Programos į Lafajetas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

Apžvalga

Lafayette Miestas yra ketvirtas pagal dydį Luizianos valstijos. Tai yra pagrindinis turizmo centru daugiausia reikia sumokėti kreolų ir Cajun kultūrų, kurios turi didelę įtaką regione. Miestas turi keturis aukštojo mokslo įstaigų, kurios siūlo programas architektūra ir slaugos tarp daugelio kitų.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MA
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
Studijų sritys
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos Gamtos mokslai
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas