Keystone logo

8 MA Programos į Humanitariniai mokslai Kalbos studijos Kinų kalbos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Kalbos studijos
  • Kinų kalbos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Humanitariniai mokslai Kalbos studijos Kinų kalbos studijos

Meno magistro laipsnis, taip pat vadinamas MA, yra magistrantūros laipsnis, kuris paprastai teikiamas baigus studijas konkrečioje srityje. Pareiškėjai tokioms programoms paprastai turi bakalauro laipsnį, dažnai ir meno srityje.

Kas yra kinų kalbos magistras? Daugiau nei tik mokymasis natūraliau skaityti, kalbėti ir parašyti kalbą, kinų magistro laipsnis paprastai suteikia studentams kontekstą, kuriame buvo sukurta kalba. Tai reiškia, kad taip pat gali kilti žmonių, kurie kalba apie tai istoriją, kultūrą, filosofiją ir literatūrą. Priklausomai nuo programos, studentai gali turėti galimybę pasirinkti pasirenkant daugiau nei vieną kinų kalbą, pvz., Kantonietišką ar Hokkieną.

Bet kurios kalbos studija gali padėti ugdyti asmens bendravimo įgūdžius, naudingus visai karjerai ir asmeniniam gyvenimui. Kultūros jautrumo ugdymas gali padėti geriau suprasti žmones apskritai. Kalbų mokymas taip pat padeda kurti naujus nervų sistemos kelius, leidžiantis pasiekti didesnį protinį lankstumą.

Yra daugybė veiksnių, galinčių paveikti magistrantūros studijų kainą, pvz., Įstaigą, kuria lankotės ir kurioje pasaulio vietoje. Palyginus programas, studentai turėtų įsitikinti, kad peržiūrės visus papildomus mokesčius, viršijančius studijų kainą.

Kvalifikacijos baigėjas su kinų kalbos mokytoju gali rasti darbą tokiose pareigose kaip vertėjas, vertėjas ar mokytojas. Įmonių ir organizacijų tipai, kuriems gali būti reikalingas asmuo, turintis šį gebėjimą, apima įmones, kurios vykdo verslą arba turi filialus Kinijoje, vyriausybės departamentuose ir universitetuose. Šiose įmonėse, turinčiose tinkamą įgūdžių rinkinį ar patirtį, taip pat galima rasti darbo kaip viešųjų ryšių specialistas arba rinkodaros konsultantas.

Visame pasaulyje gali būti daugybė internetinių ir universitetų galimybių siekti MA kinų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.