Keystone logo

29 MA Programos į Kriminalinio teisingumo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Teisės studijos
  • Kriminalinio teisingumo studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (29)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Kriminalinio teisingumo studijos

Magistro laipsnis yra absolventas laipsnį paprastai uždirbo po mokiniai baigę bakalauro laipsnį. Dailės magistras (MA) gali būti uždirbtas įvairiose srityse ir paprastai reikalauja tyrimo, mokslinių tyrimų popieriaus, disertaciją ar projektą turi būti užbaigtas iki laipsnis suteikiamas. Programos paprastai trunka vienerių iki dvejų metų.

Kas yra baudžiamojo teisingumo MA? Ši studijų programa yra paprastai tinka studentams, kurie nori tęsti dar didesnį laipsnį kriminalinės justicijos srityje. Kursinių gali apimti tokias temas, kaip etikos, teisės ir visuomenės, kriminalinės justicijos administravimo, organizacinės elgsenos ir daugiau pasirinkimo. Darbas dažnai turi būti parašyta iki baigimo. Visa programa paprastai trunka maždaug pusantrų metų baigti. Tai ypač naudinga laipsnis tiems, kurie nori siekti daktaro.

Pelningiausi magistro laipsnį suteikia studentams net išsamesnis pažvelgti į kriminalinės justicijos sistemą.Išplėstinė laipsnis gali absolventai labiau konkurencinga karjeros srityje. MA yra ypač naudinga, nes vartai laipsnį tiems, kurie ieško daugiau pažangių švietimo.

Uždirbti magistro laipsnį kriminalinės justicijos kaina skiriasi priklausomai nuo institucijos ir ilgio programą. Mokiniai yra skatinami kreiptis į priėmimo biurą savo programą pasirinkimo siekiant išsiaiškinti dabartines studijų tarifus ir kitas išlaidas, susijusias su užsidirbti laipsnį.

Nors uždirba baudžiamojo teisingumo MA yra puikus tiems, kurie nori siekti daktaro, absolventai gali būti suteikta galimybė rasti darbą netrukus po baigimo. Kiekvienas kriminalinės justicijos karjerą turi ypatingų reikalavimų, kurie turi būti įvykdyti, tačiau galimi pozicijos apima atitikties pareigūnas, kompiuterių ekspertizės, policijos pareigūnas, nusikaltimo vietoje tyrėjas, kriminologas, ir medžiaga, DEA, ATF, CŽV ir daugiau.Vykdydama dar didesnes laipsnių, absolventai taip pat gali gauti darbo, teisininkų, teisėjų ir kitų pareigūnų baudžiamosios teisenos sistemą.

Dabar naršo kursai baudžiamojo teisingumo gali būti prieinami tarptautinių studentų, dabartinių darbo specialistams ar studentams, kuriems reikia nuotolinio mokymosi galimybes. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.