Keystone logo

Filtrai

 • MA
 • Bendrosios studijos
 • Laisvųjų menų studijos
Studijų sritys
 • Bendrosios studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  8 MA Programos į Laisvųjų menų studijos 2024

   MA Programos į Laisvųjų menų studijos

   Pirmasis magistro studijų lygis, magistro laipsnis (magistro laipsnis), eina bakalauro lygio bakalauro laipsnį. Magistratūra suteikiama tiems, kurie studijuoja humanitarinių ir socialinių mokslų dalykus.

   Kas yra laisvųjų menų magistras? Ši programa skirta tiems, kurie siekia tarpdisciplininių studijų laisvųjų menų, atitinkančių jų asmeninius ir profesinius tikslus. Kadangi ši sritis yra plati, studentas dažnai sprendžia studijų eigą. Laisvosios meno laipsniai skirti tiems, kurie siekia didinti jų gylį ir žinių spektrą. Gali būti skiriamas dėmesys laipsniui, atsižvelgiant į reikalavimus, kad tam tikras kreditų valandų skaičius turėtų būti taikomas vienai disciplinai ir pagrindiniams švietimo, mokslinių tyrimų metodų, etikos ar retorikos kursams.

   Laisvųjų menų magistras padeda sustiprinti kritinio mąstymo įgūdžius ir problemų sprendimo gebėjimus. Taip pat pagerėjo bendravimo įgūdžiai, ypač kalbant ir rašant viešai. Šie įgūdžiai yra taikomi įvairioms karjeros ir gyvenimo situacijoms.

   Šių programų išlaidos skirsis, priklausomai nuo pasirinktos mokyklos rūšies, kur jis yra, ir laiko, reikalingo kursų užbaigimui. Daugelis programų trunka nuo vienerių iki dvejų metų. Būsimieji studentai turėtų kreiptis į jas dominančias mokyklas, kad gautų daugiau informacijos.

   Karjeros galimybės absolventams, turintiems laisvųjų menų magistro laipsnį, puikiai tinka mokytojams, ypač literatūros, istorijos, mokslo ir filosofijos specialistams. Galima rasti įvairių švietimo pozicijų, pradinių mokyklų, vidurinių mokyklų ir bendruomenių kolegijų. Dėl siūlomų mokymosi galimybių absolventai, kurie toliau tobulina savo išsilavinimą, dažnai randa teisininkų, gydytojų, slaugytojų ir verslo lyderių vaidmenis.

   "Liberal Arts" programos magistro programos yra prieinamos internete ir universitetiniuose universitetuose visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.