Keystone logo

Filtrai

 • MA
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
 • Medijos studijos
 • Leidybos studijos
Studijų sritys
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (7)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

7 MA Programos į Leidybos studijos 2024

  MA Programos į Leidybos studijos

  Studentai, kurie domisi tęsti aukštąjį išsilavinimą turėtų apsvarstyti uždirbti savo magistro 's laipsnį. Ši mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie įgiję išsamų tyrimą apie tam tikros srities ar interesų sritis peržengti bakalauro 's laipsnis.

  Kas yra leidyba MA? Ši magistro 's programa yra ideali tiems, kurie nori tęsti savo karjerą per leidybai. Kursai bus sutelkti dėmesį į kalbos klausimais, vertimai, įgūdžių, reikalingų karjeros plėtros ir plačias pagrindinių klausimų, su kuriais susiduria pramonės 21-ajame amžiuje. Kai kurie kursai taip pat apims bendruosius valdymo įgūdžius per disertacijos ir nepriklausomą tyrimą.

  Studentai, kurie nori gauti savo šeimininką 's gali pasinaudoti iš kelių veiksnių visoje programoje. Be to, siekdamas įgyti vadovavimo įgūdžių, jos taip pat bus įrengtos pažangios IT įgūdžių ir leidybos pasaulyje suprasti kaip visumą.Jie taip pat išmoks tiek finansinę ir redakcinę pusę leidybos pasaulyje, ir viskas iš korektūros spausdinti ir žiniasklaidos rinkodaros knygą.

  Kiekviena institucija ir programa skiriasi; Todėl registracijos kaina skirsis. Suinteresuoti studentai yra skatinami susisiekti tiesiogiai su mokyklos mokslinių tyrimų programą ir sužinoti konkrečius susijusius mokesčius.

  Programos absolventai gali būti suteikta galimybė patekti į pramonę aukštesniu lygiu nei kitaip būtų buvę įmanoma. Daugelis absolventų idealiai norite dirbti tiesiogiai su leidybos kompanija arba tapti savininkas arba vadovas savo įmonę. Tačiau jie taip pat gali rasti karjerą kaip redaktorius, korektorius ar rašytojas. Jos taip pat gali rasti darbą kitose srityse, naudojant IT ir vadybinius įgūdžius, kad padėtų jiems.

  Su kursus tiek visą laiką ir ne visą darbo laiką, yra lankstumas įtikti bet kokį studentą su įtempto grafiko.Dauguma institucijų pasiūlyti internete klases ir nuotolinio mokymosi modulius, kad tilptų tie, kurie gyvena iš šalies ar net greitesnio tvarkaraščius. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.