Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 45 Humanitarinių mokslų magistrai  (MA) į Mada 2024

45 MA Programos į Mada 2024

Apžvalga

Su šiandienos darbo rinkoje vis labiau konkurencinga, uždirbti savo magistro gali būti puikus būdas stumti save ir savo karjerą į priekį. MA apima platų dalykinių sričių, su viena iš tokių laukas yra mada.

Ar jums įdomu, kas Mada MA? Paprasčiau tariant, tai yra meno, kuris apima veislės kursus, apimantis daug komponentų projektavimas drabužių ir aksesuarų, taip pat rinkodaros ir skatinimo produktus Mokytojas. Kursai, kurių MA studentai yra elementarių komponentų projektavimo, taip pat informaciją apie technologijų, naudojamų mados. Kitos klases mokyti studentus, kaip panaudoti ir organizuoti savo laiką, darbą komandoje, ir tapti novatoriškų problemų sprendimo, kuris gali prisijungti prie terminų ir kliento poreikius. Daugelis programų taip pat užsiėmimai markę, rodo, ir produkto įsigijimo.

Galimybė užsidirbti savo magistro įvairią šios srities iš didesnio paycheck į galimybių nauda dirbti pramonės, kuri apima visą žemės rutulį. Kol vartojate savo kursus, jūs netgi gali būti suteikta tinklo, kurti savo profesinius ir asmeninius santykius.

Imtis kursus gauti jūsų laipsnį skirsis nuo mokyklos į mokyklą išlaidas. On-campus klases turi skirtingas sąnaudas nei internetinius kursus. Jūs taip pat turite atsižvelgti į tai, knygas ir tiekimo sąnaudas, taip pat kambario ir laive, jei gyvena miesteliu yra galimybė.

Gavę jūsų Dailės magistras Mada, turėsite galimybę dirbti įvairiose padėtyse vietose visame pasaulyje. Jūs galite rasti sau projektavimas uniformų lėktuvuose pilotams, skrydžio palydovės ar viešbučių darbuotojų rinkinį.Jūs galite rasti sau kurti lange rodomas pavadinimas ženklo dizainerių visame pasaulyje žinomų drabužių parduotuvėse. Taip pat galite sukurti savo dizaino įmonę arba įsteigti vietos boutique parduoti savo kūrinius ar tie vietos menininkai. Be to, jūs galite rasti pozicijas, kaip rinkodaros vadybininkas, produkto pirkėjas ar vadovas mažmeninės prekybos įmonės.

&nbsp

Jei jus domina siekti dailės mados Master, jūs galite ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MA
  • Mada
Studijų sritys
  • Mada (45)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas