Keystone logo

38 MA Programos į Menų studijos Menai Meno vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Menų studijos
  • Menai
  • Meno vadyba
Studijų sritys
  • Menų studijos (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Menų studijos Menai Meno vadyba

MA yra menų magistro laipsnį, intensyvus kelias tyrimą, kuris suteikia studentams galimybę įgyti išsamių žinių ir patirties tam tikroje disciplinos. Su MA absolventai dažnai geriau kvalifikuoti aukštesnio lygio karjeros savo studijų srityje.

Vienas iš tokių studijų srities, kad studentai gali pasirinkti verstis aukštosios mokyklos yra menas valdymas. Kas yra Menų vadybos magistro? Baigęs koledžą ir atrasti in dailės susidomėjimą, daugelis studentų pasirenka stoti į menų vadybos studijų programas, nes jie tikisi profesionaliai rinkti ir saugoti meną. Šių programų kursinių gali skirtis daug-kai kuriose mokyklose sutelkti būtent kuravimo, o kiti pabrėžti vaidmenį meno vaidina bendruomenėje. Šios programos skatina studentus sukurti lėšų rinkimo įgūdžius ir dažnai reikalauja studentus dalyvauti pastangų sustiprintų meno dėkingi bendruomenėje.

Galbūt ryškiausias privalumas šio laipsnio yra malonu darbo perspektyvos laisvus absolventų. Studentams su menui aistra ir jo išsaugojimo, meno vadyba yra ypač naudingas srityje, kuri leidžia absolventams įdėti savo įgūdžius naudoti išsaugoti meną ateities kartoms labui.

Įvairių magistro Arts Management programas, kurios yra prieinamos turėti skirtingas išlaidas. Programa 's mokslą iš dalies priklauso nuo vietos ir dydžio mokyklą. Susisiekite Priėmimo įstaigą apie kiekvieną mokyklą tiesiogiai daugiau konkrečios informacijos apie programą 's savikaina.

Su menų vadybos magistro studijas galima eiti dirbti kuratorių ar direktorių meno muziejų arba galite užpildyti iš kitų pozicijų, susijusių su valdymo ir priežiūros meno skaičių. Menai valdymas yra geras pavyzdys, srityje, kurioje MA gali padaryti daug skirtumo vienas "gebėjimas būti išnuomotos.Darbdaviai ieško patikėti Menų valdymo pareigas asmenims, turinčių patvirtintą patirtį ir žinias šioje srityje, kurie visi MA gali įrodyti.

Galų gale, Menų vadybos magistro gali būti naudingas kelias studijų absolventams domisi įsibrovus į lauką. Jei jus domina sužinoti daugiau apie programas, kurios yra šiuo metu, mūsų paieškos sąrašas mokyklose gali padėti jums pradėti. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.