Keystone logo

4 MA Programos į Pasaulio istorijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Istorija
  • Pasaulio istorijos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Pasaulio istorijos studijos

Studentas, norintis tęsti studijas po bakalauro laipsnio, gali lankyti menų magistro laipsnį. Šis magistro laipsnis paprastai suteikia studentams geresnį supratimą apie tam tikrą dalyką. Tai gali užtrukti vienerius ar dvejus metus, kol baigsite MA.

Kas yra pasaulio istorijos magistras? Šis magistro laipsnis žvelgia į tai, kaip istoriniai įvykiai formavo pasaulį, kaip ir šiandien. Mokytojai gali sužinoti apie istorikų, kurie studijavo ir įrašė istoriją, metodus. Kai kurios programos gali sutelkti dėmesį į tam tikrus regionus ar terminus, o kitos gali plačiau pažvelgti į visą įrašytą pasaulio istoriją. Tikimasi, kad dalyviai imsis įvairių klasių, apimančių tokias temas kaip pasaulinė lyčių ir migracijos perspektyva, amerikietiškos verslo ir Vokietijos pramonė, Europos žvilgsnis, Britų imperija, žmonijos ir ligų politika, sveikata ir gijimas Afrikoje.

Studijuojant pasaulio istoriją absolventų lygiu, gali būti skatinami analitiniai, bendravimo ir tarpasmeniniai įgūdžiai. Kitaip tariant, mokiniai gali išmokti geriau bendrauti ir bendrauti su aplinkiniais. Jie taip pat gali geriau analizuoti įvykius, kaip jie vyksta.

Pasaulio istorijos magistro laipsnis neturi universalios kainos. Kaina gali priklausyti nuo universiteto, metų, programos vietos ir trukmės. Kiekvienas, norintis sužinoti daugiau, turėtų tiesiogiai susisiekti su mokykla.

Absolventai su Pasaulio istorijos MA gali turėti įvairias galimybes. Daugelis istoriškai mylinčių studentų tampa istorikų, mokytojų, kuratorių ir archyvaristų. Tačiau perkeliami įgūdžiai, įgyti visoje programoje, reiškia, kad mokslininkai neturi dirbti su istorija susijusioje srityje. Kai kurie absolventai gali tapti verslo specialistais, žmogiškųjų išteklių konsultantais ar politikos formuotojais. Mokytojai taip pat gali naudoti šį išsilavinimą kaip laipsnį doktorantūros studijoms.

Galbūt galėsite užsiregistruoti pasaulio istorijos programos magistro laipsnyje universitetuose visame pasaulyje. Norėdami sužinoti, ar yra prieinamų internetinių kursų, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.