Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 5 Humanitarinių mokslų magistrai  (MA) į Socialinės istorijos studijos 2023

5 MA Programos į Socialinės istorijos studijos 2023

overview

Menų magistras yra magistro laipsnis, paprastai orientuotas į liberalų ar vaizduojamą meną. Ši studijų programa skirta suteikti mokslininkams geresnį supratimą apie plačią ar konkrečią temą. Neakivaizdinių studijų studentai gali gauti MA per vidutiniškai vieną ar dvejus metus.

Kas yra socialinės istorijos magistras? Ši absolventų programa apžvelgia įvairių kultūrų ir per amžių besivystančių visuomenių vystymąsi. Studentai gali būti raginami analizuoti socialinių santykių ir struktūrų pasikeitimą per laiko tarpą įvairiuose programos kursuose. Kiekvienas universitetas gali turėti skirtingus reikalaujamus kursus, tačiau jie galėtų apimti britų visuomenę, tyrinėti kultūrą, nusikalstamų veikų atstovus ir nusikaltėlius, persvarstyti visuomenės istorijos, pasaulinės nusikalstamos kultūros, romėnų visuomenės ir svarstyti gyvenimo dokumentus klausimus.

Kaip socialinės istorijos magistras padeda žmogui ateityje stengtis? Tyrimas orientuotas tyrimas rengia studentus vadovauti projektams, kritiškai mąstyti ir bendradarbiauti su kitais. Šie įgūdžiai gali padėti tam, kad profesionaliai ir asmeniškai pavyktų.

Kiek kainuoja socialinės istorijos magistras? Nėra nustatytos studijos meno magistro programai. Dėl šios priežasties mokiniai turėtų susisiekti su mokykla, kuria jie nori dalyvauti, norint gauti tikslią įvertinimą.

Kokią karjerą Socialinės istorijos magistras paruošia asmeniui? Socialinės istorijos studijavimas, nors jis ir gali, taip pat neturi tapti mokytoja, dėstytoju, žurnalistu ar istoriniu tyrėju. Absolventai palieka universitetą vertingais perduodamais įgūdžiais, kurie gali juos pritaikyti įvairiose karjeros srityse, įskaitant vyriausybės politikos formuotoją, rinkodaros specialistą, viešųjų ryšių konsultantą, žmogiškųjų išteklių valdytoją ar humanitarinę pagalbą. Mokytojai taip pat gali pasirinkti naudoti šiuos įgūdžius kaip doktorantūros pagrindą.

Kur studentai gali gauti socialinės istorijos magistro laipsnį? Universitetai visame pasaulyje siūlo tokią programą tiek mieste, tiek internete. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

read_more

filters

  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Istorija
  • Socialinės istorijos studijos
fields_of_study
  • Humanitariniai mokslai (5)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format