Keystone logo

18 MA Programos į Verslas Strategija 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Verslas
  • Strategija
Studijų sritys
  • Verslas (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Verslas Strategija

Meistras 's yra akademinis laipsnis, kad studentai gali uždirbti po uždirbti pakankamai kredito valandos ir rodo tam tikroje srityje profesinę praktiką ar studijų srities meistriškumą. Asmenys, kurie domisi tęsti aukštąjį išsilavinimą turėtų apsvarstyti meistras 's laipsnį, siekiant padėti jiems pasiekti geresnių akademinių supratimą ir padidinti savo galimybes gauti sėkmingą karjerą.

Studentai gali paklausti, kas yra strategija MA? Ši programa yra sukurta siekiant suteikti dalyviams žinių įvertinti ir valdyti įvairias verslo galimybes, taikyti strateginio valdymo teorijas ir įgūdžius per šių įmonių ir toliau plėtoti mokslinių tyrimų strategija taktika. Ši programa turi ypatingą dėmesį skirti vadovavimo ir valdymo meistriškumo.

Absolventai gali pasigirti daug naudos, įskaitant gebėjimą sėkmingai strategize, konsultuotis ir analizuoti juridiniams įmonių.Valdymo įgūdžiai būtini beveik bet karjeros ir ateina labai vertinami potencialiais darbdaviais. Baigus jų meistras 's laipsnį, studentai turės specializuotas žinias tose srityse, valdymo, ekonomikos, vadovavimo ir koordinavimo, kuri gali padėti tobulėti savo karjerą rašyti baigimo.

Registracija programos išlaidų priklausys nuo institucijos ir jis kinta nuo šalies į šalį. Būsimieji studentai turėtų kreiptis į mokyklą tiesiogiai kursų mokesčius ir informaciją.

Yra keletas karjeros galimybes, kad absolventai gali pasirinkti baigus magistro laipsnį. Jie bus leidžiama dirbti vadovaujančias pozicijas per įvairių įmonių ir gali mokslinių tyrimų strategijos pokyčius, konsultuoti ir analizuoti daugianacionalinių įmonių ir specializuojasi srityse valdymo kontrolės, įmonių strategijos, inovacijų, strateginio valdymo ar verslumą.Tokioje konkurencingoje darbo rinkoje, ši programa padės studentams 'profesinį tobulėjimą ir padėti jiems išsiskirti potencialiems darbdaviams.

Programa grafikas skirsis priklausomai nuo institucijos. Tačiau dauguma institucijų pasiūlyti abu pilnus ir Ištęstinės klases daugiau lankstumo. Taip pat yra interneto kursai ir nuotolinio mokymosi modulius galima. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.