Keystone logo

5 MA Programos į Socialinių mokslų studijos Politikos mokslai Tarpininkavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Politikos mokslai
  • Tarpininkavimo studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Socialinių mokslų studijos Politikos mokslai Tarpininkavimo studijos

Baigę meno bakalauro laipsnį, asmenys dažnai tęsia studijas ir įgyja meno magistro laipsnį. Šios programos gali būti orientuotos į daugybę humanitarinių mokslų dalykų ir siūlomos daugumoje universitetų.

Kas yra tarpininkavimo MA? Tarpininkavimas dažniausiai naudojamas sprendžiant konfliktus ir teisinę praktiką, o tokio tipo programa gali apimti daugelio skirtingų sričių aspektus. Klasės gali apimti psichologiją, derybų taktiką, politologiją ir kalbos studijas. Kai kurie studentai gali nukreipti savo programos dėmesį, įtraukdami papildomus įstatymus ar vyriausybės klases, o kiti gali tirti konfliktų sprendimą istoriniame kontekste. Daugelis kursų apima pagrindinę teisinę teoriją, antropologiją ir tarptautinius santykius.

Tarpininkavimo laipsnio įgijimo įgūdžiai yra geresni pažinimo gebėjimai, planavimas ir taktinis bendravimas. Šie gebėjimai yra naudingi tarpininkams, o taip pat yra labai naudingi profesionalams visose pramonės šakose.

Būsimiems magistrantams, besidomintii konkrečia informacija apie kainas, geriausia paklausti įdarbinimo pareigūno. Įvairūs universitetai apmokestina skirtingus mokesčius, taigi šią informaciją reikėtų gauti tiesiogiai iš atitinkamos mokyklos.

Pasitelkę tarpininkavimo meno magistro laipsnį, galima tikėtis, kad tampa daugiau darbo galimybių. Daugelis absolventų eina į pareigas vyriausybės agentūrose, dirba padėjėjais ir patarėjais politikos formuotojams. Be to, tarptautinėse kompanijose ir organizacijose, kurios derasi ir tarpininkuoja tarp užsienio subjektų ir kitų įmonių, galima rasti tarpininkavimo darbo vietų. Gauti šią magistrantūrą taip pat gali padėti studentams, kurie nori eiti į teisininkų mokyklą, taip pat tuos, kurie ieško pozicijų kaip paralegals ir tyrėjai su privačiomis teisinėmis bendrovėmis, kurioms reikia tarpininkavimo pagalbos.

Jei nori tapti tarpininku, magistro laipsnis yra puikus žingsnis. Norėdami sužinoti daugiau apie šiuos kursus, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.