Keystone logo

2 MA Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai Tarptautinių žmogiškųjų išteklių vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Administravimo studijos
  • Žmogiškieji Ištekliai
  • Tarptautinių žmogiškųjų išteklių vadyba
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai Tarptautinių žmogiškųjų išteklių vadyba

Čia nedirba in Hospitality Management MA gali būti puikus karjeros judėti asmenims, kurie nori iš anksto savo supratimą apie svetingumo industrijos gudrybės. Svetingumo vadybos laipsnis gali padėti jiems toliau plėtoti įgūdžius, būtinus vykdyti dideles įmones ar verslo įmones per pramonė.

Būsimieji studentai dažnai klausia, kas yra svetingumo vadybos magistro? Svetingumo vadybos magistro moko studentus vadovavimo strategijas įvairus svetingumo verslo regioniniu ir pasauliniu lygiu. Kitos dalys ugdymo programos gali apimti prekių valdymą ir svečiams patirtį. Kandidatai taip pat sužinoti sistemas mokslinius tyrimus ir kuriant naujas savybes.

Yra keletas priežasčių, studentai turėtų siekti, kad į svetingumo vadybos magistro laipsnį. Jei nieko, tai verčia juos mokytis naujų įgūdžių, reikalingų sėkmingai pramonėje.Kitas siekti šio laipsnio tipo priežastis yra ta, kad jis atskleidžia kandidatus į įvairių verslo rūšių ir kaip jie paleisti, todėl studentai gali mokytis geriausia praktika iš kiekvieno. Be to, svetingumo vadybos magistro gali suteikti absolventams daugiau galimybių siekti karjeros.

Iš svetingumo laipsnį kaina gali skirtis priklausomai nuo institucijos ir šalies, kurioje ji yra įsikūrusi. Būsimieji studentai turėtų kruopščiai ištirti savo galimybes ir tiesiogiai kreiptis į mokyklas, kuriose yra suinteresuota patvirtinti visus programos išlaidas.

Absolventai turi galimybę užsiimti karjeros kelius numerį daugelio skirtingų tipų įmonėms, įskaitant kurortus, viešbučius, kurortus, restoranų ir kruizinių linijų. Alumni tinklo absolventai gauti iš savo programų gali būti labai naudinga, kai ieškote darbo.

&nbsp

Yra daug variantų programas tiek vidaus, tiek ir užsienyje. Dabar, klasės gali būti geriausiai tinka tam tikrais studentais. Mūsų išsamus duomenų bazė yra naudinga vieta pradėti savo mokslinių tyrimų programą, kuri atitinka jūsų reikalavimus. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.